Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Gyorsítottan 2*7500=15000 Ft...

Gyorsítottan 2*7500=15000 Ft kértem az okmányirodában Útlevelet. Elméletileg 5 munkanap alatt el kellet volna készülnie, de azóta eltelt 2 hét, és semmi. Lehetséges-e, hogy az összeg felét (gyorsítás díja) visszaköveteljem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:

ne álmodozz :D

vagy csak bénáztál és 10 évest csináltattál :P

2010. nov. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem tegyel panaszt, ha van ideged (nekem tuti lenne, fizettem valamiert, amit nem kaptam meg), akkor vissza fogod kapni nemi huza-vona utan.
2010. nov. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az okmányiroda mit mond? Csak mert a sürgősségi útlevelet jellemzően nem postázzák. Nekem a nem sürgősséggel készült, kedden megigényelt útlevem csütörtökön hozta ki a posta...
2010. nov. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg fura. Én is egy héten belül megkaptam a nemsürgősségis útlevelemet.
2010. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a gyorsított igénylés csak átverés... múltkor anyámmal egyszerre csináltattuk én rendesen kértem ő meg gyorsítottan... én még a héten megkaptam ő meg másfél vagy 2 hét múlva... szóval ez ilyen...
2010. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nap alatt megvolt gyorsítottan. Szerintem reklamálj.
2010. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, megkaptam (ma hozta a postás). Szerencsére épp időben, mert a holnap már késő lett volna, így akkor már kivertem volna a balhét.
2010. nov. 17. 03:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!