Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógép gyorsítás?

Számítógép gyorsítás?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet a számítógépet felgyorsítani úgy hogy nem nyúlnánk hozzá a BIOS-hoz?? Pl.:Gamebooster vagy ilyenek valami jó progi kéne ink. magyarul. :D köszi előre!!!
2011. nov. 7. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont tegnap töltöttem le a Game Bostert, itt a gyakorin olvastam róla. Mit ne mondjak, nagyon bevált:)))Sajnos magyarul nem tud, de én sem tudok angolul, mégis eligazodok rajta. És tényleg jóóóóóóóó!!!!
2011. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy kis takarítás CCleanerrel, utána egy kis defrag, aztán jöhet a Game Booster:)
2011. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!! :D
2011. nov. 7. 15:46
 4/8 A kérdező kommentje:
És hogy kell használni a game boostert? :D
2011. nov. 7. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz, angolul nem tudok, de csehül azért értek:)) Szlovákiában élek. Na ha letöltötted, akkor ha megnyitod, a bal felső sarokban a legszélén van az indító, ez egy kör alakú valami. Itt erre ráklikkelsz, és ez leállítja azokat a háttérben futó folyamatokat, amire a gépnek nincs szüksége.( nálam pl. 17 ilyen alkalmazást állított le.)Közben a program ikonja csücsül a tálca jobb alsó sarkában. Olyan pirosas kis izé:) Mielőtt kikapcsolod a gépet, megint csak nyisd ki a progit, ugyanúgy kattins a körre, és visszaállít mindent, vagyis megint elindulnak az alkalmazások amiket előzőleg letiltott. Ez elég sokat gyorsít a gépen, nálam legalábbis észrevehető a gyorsulás. Persze, én rendszeresen használom a CCleanert, és havonta egyszer a defragot is lefuttatom. 4 éve nem volt a gépem átinstallálva, és megy mint a villám:))))Ha netezek, bekapcsolom, lefuttatom, ha végzek visszaállítom és ennyi:))) Remélem érthetően írtam.
2011. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elindítod az asztalon lévő switch to game mod ikont és már indul is.

Amúgy nem ilyen progi kell amint már írták kell egy kis töredezettség mentesítés a rendszer megjatóra, lőd ki az indexelő szolgáltatást ha nem használod fölösen lassít, Nézd át vírusok után a gépet, Szemeteld ki és töredezettség mentesítsd a registry adatbázist, Használd a CCleanert vagy az easy cleanert utóbbi 100% free és elég jó Aztán még sorolhatnám nem egy nagy dolog csak foglalkozni kell vele de ha youtube-ba beírod hogy a windows gyorsítása akkor meglátod találsz egy jó pár hasznos videót.

De mondjuk rosszabb esetben ha például gyenge a géped a windows adott verziójához akkor még ezek sem tudnak csodát tenni nem hogy a game booster az egyébként is játékokhoz van a nevébe is benne van... (Game booster = Játék gyorsító/tuningoló stb...) Tehát karban tartást igényel a gép főleg ha nem friss a windows.

2011. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!

Ja és a gép igényem :

CPU:Intel(R) Celeron(R) DualCore E3400 @ 2.60GHz (2 CPUs), 2.6GHz

Ram:3GB Kingmax Klfe85f-C8km9 DDR3 667MHz

Videókártya:Ati Radeon HD 4350 512 MB (DirectX 10.1,Pixel shader:4.x)

Merevlemez : SAMSUNG HD502HJ ATA Device 500 GB

:D

2011. nov. 8. 06:20
 8/8 pozitívman válasza:
Advenced SystemCare beállithatod h játékot gyorsitson vagy inkább asztal-t szoval ajánlom cask rá töldsd le és katt rá turbo és kész is van lehet egyéni beállitások is nagyon joo!:) remélem hasznos a válaszom:)
2012. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!