Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Április végén hova érdemes...

Április végén hova érdemes elutazni 10 napra?

Figyelt kérdés

Igazából bármi belefér. Általában kempingezni szoktunk és kocsival megyünk mindenhova, de most kipróbálnánk valami exotikusabbat is. Ilyenkor érdemes Görögo-ba vagy a Kanári szigetekre menni? Olyan hely kéne, ahol lehet fürdeni, de azért túrázni és várost nézni is.

Minden javaslatot szívesen veszek. Előre is köszi.


2010. nov. 23. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha Magyarországon maradnál, javaslom Kőszeget és a környékét. Tudsz kirándulni, fürödni, és Ausztria is közel van. Szálláshely ezerféle, szálloda, magánszállás...
2010. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazából Mo-t már elég rendesen bebarangoltuk, szóval most kicsit messzebbre vágynánk. Kőszeg és környéke tényleg szép én is nagyon szeretem.
2010. nov. 23. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szlovenia, Bled. nagyon szep.
2010. nov. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Április végén érdemes Egyiptomba menni, mert akkorra már 30C felett van a hőmérséklet, de még viszonylag tűrhető.

Május-Októberig viszont elviselhetetlen a meleg.

2010. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bledet imádom, az egyik legszebb hely, ahol eddig életemben jártam.


Egyiptomon már godnolkoztunk mi is... na utána nézek az áraknak. Bár rettegek attól, amit találni fogok.


Köszi az eddigi tippeket, ha van még valakinek más, szívesen veszem.

2010. nov. 26. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2009ben voltam Paralián április közepén. Kirándulgatni lehetett a környéken, meg minden, de nem ajánlom a fürdőzést áprilisban. Nem volt rettentő hideg a víz, de úszásra még hideg, + szerintem nem lehet sokáig benne maradni, mert felfázol, de ha a fürdéstől eltekintesz, és inkább kirándulgatnátok, akkor jó, mert pl a meteorákat meg bírjátok nézni, az Olympos-hegyet is, Szalonikit is, meg ehettek jó kajákat :)
2011. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!