Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Április-májusban hová érdemes...

Április-májusban hová érdemes nyaralni menni, ahol már elég meleg van? 25-30 fok minimum (tengerpart)

Figyelt kérdés

Szeretném, ha olyan 100-150 ezer forintból kijönne/fő… Én Törökországra gondoltam, úgy hallottam májusban már elfogadható a hőmérséklet… Volt már esetleg valaki ott májusban?

De bármilyen egyéb ötletet szívesen fogadok az árkategórián belül…


2011. márc. 24. 16:37
 1/2 Melany válasza:
100%
Mi május elején voltunk Töröko-ban. 23-24 fok körül van csak, de mivel a nap erősebben süt mint nálunk, melegebbnek érzed. A víz élvezhető, de nem órákig. Tenerifén mindig jó idő van, jól melegít a nap, de az óceán ugye hidegebb. Esetleg Jordánia vagy Afrika. Bár az most necces.
2011. márc. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Szívem szerint Egyiptomba mennék, de azt hiszem, azt most nem vállalom be... Majd meglátjuk... Ha már ápr elején ilyen jó idő van, akkor lehet májusban Törökország lesz belőle...

2011. márc. 25. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!