Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Francia tengerparta (Nizza,...

Francia tengerparta (Nizza, Marseille, Korzika) megéri májusban elmenni nyaralni? Tudunk majd fürdeni, elég meleg van ott már májusban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a tenger még akkor hideg, emellett viszonylag nagy szél is van a parton, szóval szerintem tuti fázni fogtok. Idén ekkortájt legalábbis én fáztam, és akkor senki sem fürdött.
2010. nov. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
áááá, legkédőbb június elején tudnánk menni:(
2010. nov. 24. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem akartok csúcsszezonban menni, inkább szeptemberben menjetek, ne májusban, mert akkor még tényleg elég hideg a tenger. Viszont városlátogatásra nagyon jó időpont a május. A június már jobb, de ha fázósak vagytok, a tengert szerintem még akkor is hidegnek fogjátok találni.
2010. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Június végét ajánlanám. Idén még június elején sem lehetett fürdeni, az idő jó volt, kb 23 fok. (Ott lakom)

Tavaly szintén, június vége, július elején jött be a nyár.

2010. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én tavaly augusztusban sem fürödtem :)

azt hiszem misztrál a szél neve, ami nagyon le tudja hűteni a tenger vizet.

2011. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!