Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliai magyarok! Havi 2000...

Angliai magyarok! Havi 2000 Fontos fizetés mennyire számít jónak ott? Kényelmesen meg lehet élni ennyiből?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 21:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Angliaban hol? A,ugy ennyiböl mar Londonban is ki lehet jönni. Nem azt mondom, hogy esz nelkül költekezhetsz belöle, de mindenre lesz, amire szükseged van, szep kenyelmesen.
2010. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Havi 2000 fontos fizetés?? Az nagyon jó,csak éppen az van,hogy nagyon kevesen kapnak ilyen összegű fizetést..(még az angol kollégáim sem keresnek ennyit)Azért én kíváncsi lennék,hogy milyen munkakörben és milyen végzettséggel keresnél meg ennyit..

Egyébként ez a havi 2000 font nagyon jó..Nemhogy kényelmesen,de félre is tudsz tenni..

de tényleg áruld már el,hogy ki ajánl ennyi fizetést?

<Angliában élő>

2010. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
és mit dolgozol? mert ez nagyon sok
2010. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
elsö vagyok - azert ez nem olyan hihetetlenül sok, van olyan ismerösöm, aki pincerkent keres ennyit a szetosztott jattal. Nem ismerös ismerösenek az ismeröse, hanem közvetlen simerös. Persze, sok penz ez, nem elbagatellizalom, csak azt mondom, hogy nem lehetetlen. De mondjuk en nannykent keresek 1400-at bentlakassal...
2010. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
elsö vagyok (meg az utolso is), az sem mindegy, hogy ez netto, vagy brutto lesz-e pl, egyaltalan bejelentett-e.
2010. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

akkor te nannyként nagyon jól keresel főleg bentlakással,mert általában 600-800 fontot keresnek..

Nekem is több ismerősöm dolgozik étteremben(pincérként,szakácsként) de egyik sem keress ennyit..

Évi 24.000 font az nagyon jó bér,főleg ha tudod,hogy a létminimum 850 font körül van...Mi 4 éve dolgozunk kint Angliában,és a párom börtönőrként keresett volna havi 2100 fontot ami itt nagyon jó pénz,nem hiába van túljelentkezés...

2010. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

tudom, hogy jol keresek, ez az en döntesem volt, hogy elszegödöm gyakorlatilag szolganak, a penzert cserebe, es elviselek mindent. Es pontosan ezert irtam, hogy tisztaban vagyok vele, hogy ez sok penz, nem is akartam "lekicsinyiteni", csak en nem tartom lehetetlennek. Amugy ez az atlag 850 szerintem kicsit erös, mert ez gyakorlatilag az adozott minimalber. Nyilvan a csalad reven, akiknel lakom atlag feletti egzisztenciaval talalkozom, de azert azt tulzasnak tartanam, hogy a minimalber lenne az atlag. Baratnöm, aki elöttem jött ki 2009 oktobereben mar 1700-at keres hotelben (ö a szakmajaban dolgozik, marketinges), bar igazabol ezek a dolgok lenyegtelenek, mert tenyleg azt irhatnek, amit akarok.


De szerintem nyelvtudassal, tapasztalattal, szakmaval, szerencsevel, stb, nem lehetetlen.


Mellesleg, az ismeröseid, akik mondjuk kapnak 800 fontot fizetesnek, miböl vannak fizetve? Gondolom nem ezer fontos fizetesböl, vagy akik csak au pair-t tartanak, heti 100 fontert, az is 400 egy honapban, nyilvan ott is több van. Felre ne erts, sem vitatkozni nem akarok, sem leszolni a velemenyedet, remelem nem igy erzödik ki a sok akadekoskodasom :)

2010. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

ma 22:05

én sem fogok vitatkozni,csak annyit mondanék,hogy "messziről jött ember azt mond amit akar.."


De a kérdésre a válasz akkor is az,hogy havi 2000 font nagyon jó fizetés...

és ha hiszed ha nem nagyon sokan 5.80-6.50.-7 fontos órabérben dolgoznak....Inkább ez a jellemző,és nem a havi 2000 fontos bér....na mindegy..

A kérdező ha ennyit fog keresni akkor még véletlenül se hagyja ott ezt lehetőséget,mert nem minden sarokban kínálnak ilyet...

Neked meg további sok sikert a munkádban,és további szép napokat..

2010. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
tudom, ezert irtam, hogy lenyegtelen, mit irok, mert irhatnam azt is, hogy 8765849 fontot keresek, meg a barataim is :) az 5,80 tudtommal jelenleg a minimalber, azzal 928 fontot kap egy honapban, es abbol adozik, igy jön ki a 800 font körüli minimalber. Es en ezt nem akarom elhinni, hogy az emberek nagyresze minimalberböl el, bar teny, hogy az en mindennapjaim nem realisak (szerintem siman van, hogy a gyerekek anyja ennyi penzt egy nap alatt elkölt). A vitat befejeztem :) (tudom, hogy nem vitaztal :) )
2010. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:29

Pedig elhiheted,hogy sokan minimálbérből élnek..Én egy elektronikai cégnél dolgozom.Kicsivel több a bérem mint a minimálbér..A párom autógyárban dolgozik,(szakmájában) és ő keres havi 1500 fontot(bruttó)

A kollégáim többsége angol,és ők is vagy annyit keresnek mint én vagy minimálbért kapnak..Nagyon sokan dolgoznak minimálbérrel,akárcsak otthon..A legtöbb helyen ezt adják,és ha nem tetszik valakinek azt mondják el lehet menni,hiszen helyébe 20 ember is menne...

Egy kedves barátomnak most segítettem,hogy ki tudjon jönni dolgozni.Neki is 6.50-es órabért adtak(mint mindenkinek)

Azért itt kint sincs kolbászból a kerítés...

Egy másik barátom buszsofőr (national express járaton dolgozik) ő is havi 1700 font /bruttót keres..

Szóval ezért is mondom,hogy havi 2000 fontot ki ne hagyja,mert ehhez már komoly végzettség,és piszok jó nyelvtudás kell..

2010. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!