Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miket kell tudni egy légiirány...

Miket kell tudni egy légiirányítónak? Mi kell hozzá? Mennyi a fizetés? ű

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt olvasd végig szerintem. Ennél többet már csak szakmabelitől fogsz megtudni. Hátha olyan válaszolód is lesz.

2011. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Baromira jól keresnek, de bőven elég stresszes meló ahhoz, hogy begolyózz tőle. :)
2011. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira azért nem lehet stresszes meló manapság egy csomó számítógépes rendszerrel megtámogatva.
2011. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm mesélt róla elég sokat, mivel én is szeretnék ez lenni. A fizetésük nagyon jó, kezdetben olyan 250-300ezer forint körül mozog. Ez később megy feljebb az évekkel, szóval ha mondjuk 10 éve dolgozol már légi irányítóként, akkor olyan 600ezer forintot is megkereshetsz egy hónapban. Nekem legalábbis így mondták :)
2012. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!