Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Fontos! Anyu küldött nekem...

Fontos! Anyu küldött nekem gyógyszert Magyarországról ide Angliába, de?

Figyelt kérdés

Nem írta rá, hogy Anglia, csak a címemet és irányítószámot, most már 5 napja várom a gyógyszeremet, pedig ajánlva adta fel, már ide kellett volna érnie. Vagy amiatt nem ér ide, hogy nem írták rá az országot?? Irányítószámból ki lehet következtetni nem?

Valaki segítsen mi lehet a baj, mert nagyon félek, hogy nem jön a gyógyszer. :( köszönöm


2010. nov. 30. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért ilyenkor kicsivel tovább tart a posta,ugyanis ilyenkor már egyre többen küldenek levelet/csomagot az ünnepek miatt.Nyugodtan várj 1 hetet is..

Az irányítószám nem biztos ,hogy elég lesz..Nem mindenki tudja,hogy Angliában milyen az irányítószám,ahogy itt Angliában sem tudják,hogy Magyarországon nem olyan mint náluk..Ezért lett volna fontos felírni az ország nevét..De akkor sem lesz gond,mert hátha van valaki aki tudja,hogy Angliába kéne mennie a csomagnak(mert ismeri a levelezési cím megírásának módját) vagy rossz esetben visszaküldik..

De még várj,hátha megkapod..Ha ajánlva adta fel,akkor anyukád utána tud érdeklődni,hogy merre jár a csomagja..

2010. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
úristen nem hiszem el:S 2 nap múlva már nem lakok itt , akkor mi lesz? nem hiszem, hogy megkapom akkor már . :'(
2010. nov. 30. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint csak én vagyok olyan szerencsétlen hogy nemzetközi postai dolgoknál min. 2 hetet számolok?? És általában jól számolom..
2010. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ma 14:46

Neked van igazad mert kell ennyi időt számolni,főleg így ünnepek előtt..

2010. dec. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem a december elején küldött csomag, volt, hogy januárban ért csak ki.

De ha a postán nemzetköziként adta fel anyukád, annak az árát fizette ki, hogy nem kérdezték meg, hogy melyik országba megy??

2010. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mindegy, már elköltöztem :( azt nem látom többet. köszönöm a válaszokat. barátnőm egyébként innen angliából mikor feladott egy csomagot most múlthét pénteken, kedden már megkapta a családja ..
2010. dec. 2. 10:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is hetek kérdése.

Most nevetni fogtok de nagymamám (70 éves) Floridába ismerősöknek feladott egy csomagot, de telefonon diktálták le neki a címet, utólag hívta fel az ismerős amikor megkapta, hogy egy napig ezen nevettek ugyanis a címzésbe a következőket írta "májámi" és minden egyéb angol szót fonetikusan írt le. Ennek ellenére valami csoda folytán odaért... :)

2010. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ismét én vagyok.

Tavaly nyáron Balatonról adtunk fel képeslapot az egyhetes nyaralás közepén, mi előbb hazaértünk mint a képeslap, kereken egy hét kellett mire odaért.

Lehet, hogy rosszul tudom, de azt hallottam már több forrásból, hogy ha a csomagot, levelet nem tudják kézbesíteni visszaküldik a feladónak.

2010. dec. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nah most már mindegy :D megérkezett. pénteken adta fel anyu és következő hét csütörtök reggelre itt volt. szóval 4 nap
2010. dec. 6. 12:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Most mégis megkaptad??

én amugy 10 napot számolok mindig...nekem Mo-n is sokszor 3-4 nap mire ideér vmi ajánlottan.

2010. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!