Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy spártai...

Szerintetek ha egy spártai katonát meg egy gladiátort szembe állitanak egymással ki nyerne?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 14:59
1 2 3 4
 31/39 Torolf válasza:

Éppcsak a végére szólok bele, mert nem lehet figyelmen kívül hagyni...

Eleve hamvába halt az ötlet, mert a gladiátor, mint már előttem leírták, lehetett egy piti zsebtolvaj is, aki az első 1 percben kivérzett... Tehát személy függő, nem nép, hagyomány, és sorsé.

De ha a tetkódról beszélsz, ideológiailag szerintem a gladiátor illik jobban az "eszméhez" amit ki akarsz fejezni, hiszen kényszerűségből belecsöppensz az életbe, és küzdesz amíg lehet, de úgyis mások döntenek a sorsod felől.

A spártaiak katonák voltak. A legjobbakból, még ha voltak is homik köztük :D De gondolom nem vagy katona.

A tetkó meg a tiéd, ne hallgass senkire, ha az esik jól, csináltasd. Csak komolyan gondold át, hogy mit, mert az ideológiák az embereknél elég sűrűn változnak.

Sok sikert!

2010. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
48%
1 hogy a görögök homokosok vótak e arról eleget lehet találni a neten... a spártaiak egy sereg voltak egyéni küzdelemben maugli(blahatéri késes kissrác) elintézi darabosra ő inkább a gladiátort testesíti meg (több fegyvernem:kés, vipera, sokkoló, kézitusa,nemtommégmik) viszont őt ha siokan van és sok képzett ellen menne valószinüleg elintéznék amúgy meg a gladiátorok lehettek veszedelmesek lehet hogy tömegben is erősek de spártairól egyéni párbajban még nem hallottam. ha egymásnak esnének ma akkor én győznék az első igazi fegyverrel (magnum és tsa)(a chuck norris os vicc után szabadon) de mivel nem harcoltak egymással és az akkori ismert világ két külön felén jóesetben két időben éltek ez nem is baj de volt ien műsor vhol h virtuálisan egymásra küldték az olasz maffiát a jakuza ellen az indiánt a kannibál ellen a kinait az orosz ellen,stb csapatban is és egyedül is
2010. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolso kettö kérdést te az utolso elötti az haszosabb volt mert amit az utolso irt azt kb én is tudtam már..ezt nem megbánttásbol mondom...:))) amugy meg gladiátort vsinálok...:) köszönöm mindenkinek a válaszait kérdéseit...további jo netezést...:)
2010. dec. 13. 20:21
 34/39 anonim válasza:
Szerintem mind2 FRÁJER!=)
2010. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
csak szeretnéd...:Dtudod ki a frájer, áldjon meg a csatkai szüzmária...:D te vagy a frájaer...:D
2010. dec. 21. 10:04
 36/39 anonim válasza:
Próbáld elképzelni mai viszonylatban. Szerinted ki győzne, egy MMA harcos, vagy egy US RANGER elitkatona?
2011. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Bear Grylls fog nyerni.
2011. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
És mit keres ez a kérdés az utazás kategóriában?
2011. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Szia!

Kíváncsi lennék végül, hogy döntöttél!?:)


Végső esetben az is egy megoldás, ha mindkettőt feltetováltatod miközben épp egymásnak esnek :D

2011. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!