Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki már volt Izraelben turista...

Aki már volt Izraelben turistaként, ugy, hogy nem volt rokona ott, annak mi a véleménye arról az országról, tárgyilagosan, ha lehet kérdezni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 20:22
 1/5 anonim válasza:
Ne egyél Izraelben mosatlan gránátalmát, mert egy héten keresztül habosat fogsz fosni.
2010. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jordániában ehetek, nem fogok fosni? ha igen, akkor elfogadom a választ...
2010. dec. 9. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mire vagy kiváncsi. Nekem a szüleim voltak, nekik nagyon tetszett, pontosabban el voltak ájulva a sok látnivalótól, és minden olyan szép, meseszerű volt. Voltak izraeli és palesztín oldalon, nekik tetszett minden amit láttak.
2010. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyszerűen csak úgy vagyok kíváncsi, ahogy pl. az ongo beszámolók vannak leírva, de rövidebben. pl lehet e csövezni ott, vagy ilyesmi.. miben különbözik más országoktól, főleg erre vagyok kiváncsi, mert a hírek itt egyoldalúak és presszionáltak is a valósághoz képest..
2010. dec. 10. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
csövezni? Hát azt nem hinném, mindenhol katonák vannak, nem hiszem hogy jó szemmel néznék ha ott csöveznél.
2010. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!