Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki utazott már repülővel...

Aki utazott már repülővel Kanadába, tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron mennék Kanadába, egészen pontosan Torontoba. Ez lesz életem első repülése és őszintén szólva nagyon parázok tőle. Valami tipp, hogy hogyan enyhíthetném a félelmem? Ezenkívül kíváncsi lennék még arra, hogy mivel szoktátok elfoglalni magatokat a hosszú úton (12 óra összesen, ha jól tudom) az étel-ital milyen a gépen, és hogy szokott-e lenni bármilyen komplikáció útközben, pl légörvény, vihar stb..

Köszönöm. :)


2010. dec. 27. 21:26
1 2
 11/16 anonim válasza:
az első osztály is ugyanazon a repülőn repül mint a turista osztály
2011. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem is arra gondoltam, hogy első osztály v turista, hanem hogy ajánlatosabb-e mondjuk egy olyan géppel menni, ahol pl 220 000 forint a repülőjegy, vagy nem éri meg ennyit fizetni, ha ott a 170 000 is?

Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy biztonságosabb az a gép, aminél a jegyek többe kerülnek, vagy tökmind1?

2011. jan. 13. 20:01
 13/16 anonim válasza:
hát nem tudom,hogy a terroristák hogy állnak pénzzel, beruháznak-e egy drágábbra vagy egy olcsóbbat térítenek-e el, nem tudni
2011. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nyilván nem a terroristákra gondoltam.. -.-'

:D

2011. jan. 13. 20:05
 15/16 anonim ***** válasza:
Az ár majdnem mindig attól függ,hogy milyen időpontra veszed a jegyet.De azonos időpontban is jócskán vannak eltérések.Ez meg szinte mindig attól függ,hogy milyen cégen keresztül veszed a jegyet. Mi interneten vettük egy amerikai cégtől a jegyet a Malév járatára,mert olcsóbb volt,mintha a Malévtől vettük volna.Hogy miért,azt ők biztos jobban tudják.
2011. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
egyébként meg malév gépet ajánlok, ritkán zuhannak le
2011. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!