Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Én utálom a távolsági buszokon...

Petra0218 kérdése:

Én utálom a távolsági buszokon lentre betenni az utazómat, de sajnos valamelyik sofőr nem engedi, hogy felvigyem a buszra. Ráadásul az én utazóm elég kicsi, a lábamnál az ülés alatt is elfér. Van erre valamiféle szabály? Ha igen, hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
tényleg sofőrfüggő..
2011. jan. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is utálom betenni alulra..

De ha tényleg kis bőröndöd van esetleg kérd meg szépen a sofőrt h engedje felvinni.

2011. jan. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, tényleg elég kicsi, elfér az ülés alatt. De mult héten mikor fel akartam vinni, a sofőr azt mondta h erre van 1 törvény. És ezért tettem fel ezt a kérdést, hogy megtudjam, h igazat mondott-e.
2011. jan. 8. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a sofőrök íratlan törvénye, 3. paragrafus
2011. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. jan. 14. 16:00
 7/7 cydor ***** válasza:

hm. azóta az 50e Ft maximalizált poggyászérték már elég nevetségesnek tűnik, mikor pl egy edtés felszerelés már bőven meghaladja ezt az értéket

"Az útipoggyász nem tartalmazhat ékszert, (...) valamint az eredeti vásárláskori (újkori) 50.000 Ft egyedi értéket meghaladó tárgyat és tartozékait.

2013. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!