Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Bulgáriáról?...

Mit gondoltok Bulgáriáról? (Napospart)

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, Bulgária jó hely? Napospartra utazunk a nyáron, valószínűleg, és érdekelne hogy tiszták-e a tengerpartok, a városok. Jöhet jó-rossz kritika is!
2011. jan. 14. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én már régebben voltam, 6 éve kb, akkor nem volt vmi tiszta, de azért jól éreztük magunkat. Pomorieban voltunk, kis falucska a tengerparton, szürke homokkal, de voltunk szebb tengerpartokon is a környékben. Akkor még azért is jó volt menni, mert nagyon olcsó volt Bulgária, most nem tudom már, milyenek lehetnek az árak.

Ja, mi augusztusban voltunk, de rögtön felhőszakadás volt, áramszünet pár órára az egész városban, és hasonlók, de lehet pont ezért éreztük jól magunkat:-) vicces helyzetek voltak.

2011. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképp nem mennék a Balkánra. Ha már európai nyaralás, akkor én egyből nyugat felé fordulok.
2011. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is Naposparton voltunk- Neszebáron. Nagyon szép hely, tiszta, közel volt a tengerpart (kb.300 m). Bár a tengerparttól befelé (város fele) 300-400 méterre a parttól eléggé koszos volt a homok, üvegszilánkok stb..De ezek elkerülhetők voltak hiszen volt egy kialakíttott útvonal lerakva deszkákból készült úttal. A tengerpart gyönyörű aranyhomokos volt, a víz gyönyörű, a parton napozóágyak (5 leva az áruk/nap azthiszem). Az Óváros gyönyörű, az UNESCO világörökség része. :)

2011. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!! :-)
2011. jan. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!