Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Londonban milyen árakkal...

Londonban milyen árakkal találkozhatunk?

Figyelt kérdés

Melyik a legolcsóbb bolt?

Burger kingben mi a legolcsóbb és mennyiért van?

Hol vannak ingyenes wifi-zónák Londonban? (London Eye környékén, Westminster-negyed, Globe-színháznál, Oxford streeten?)

Előre is köszönöm a válaszokat! :D (azért kérdezem, mert Londonba utazunk az osztállyal, és felkészülök :D) (még lehet hogy eszembe jut valami :D)


2009. febr. 1. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

A belváros kaja téren aránylag drága, de inkább McDonald'sba menjetek, mert én pl. az Oxford Streeten egy Burger Kinget sem láttam, csak mekit. Az aránylag olcsó, egy Big Mac menü 3 font (asszem).

Legolcsóbb bolt az Iceland, de van Tesco, meg asszem a Sainsbury is kibírható.

A többire sajnos nem tudok válaszolni!

Jó utat! :D:D (busszal vagy repülővel mentek?)

2009. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Busszal :D De emeletes, reméljük, hogy piros is, az lenne az igazi ;) igen, közben rátaláltam a McDonald's honlapjára, írom is, hogy melyik látnivaló mellett van meki :D hotspot téren is jól járunk vele :D
2009. febr. 1. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Fú, busszal kicsit sok lesz, nem? :D

De Londont egyszer látni kell! Én is most voltam ott! :D (amúgy meki van minden sarkon meg kapualjban, úgyhogy szinte fölösleges keresni a neten) :D

(jah, és remélem a London Eye-t már megjavították! én sajna nem tudtam rá felülni, mert rossz volt :( :( )


Első válaszoló

2009. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát a Madam Tuessued (azt hiszem így írják) előtt Ezer forintba kerül körülbelül a hotdog, ami virsliből, puffancsból, és kecsap-mustárból áll.

Vannak durva árak, de a Fish and Chipsbe annyi halat és sültkrumplit kapsz 1500Ft-ért, hogy nem bírod majd megenni, nagy valószínűséggel. De 300Ft-ért ott jókora adag sültkrumplit kaphatsz. =)

A MC donald ott olcsó, annál olcsóbban nem ehetsz. Kivétel ha viszel magaddal kaját mindig ;)

2009. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!