Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kivennék egy franciaágyas...

Kivennék egy franciaágyas szobát magam (17 éves) vagyok, egyik ismerőseimnek akik 16-16 évesek..(Mivel párról van szó egyik fiú, másik lány). Kivitelezhető, hogy kiveszem a saját nevemre, és ők ketten mennek fel helyettem a szobára? Kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Persze nem lennének ott éjjelig, csak pár órára. Kivitelezhető?
2009. febr. 11. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igen,ha "megkened" egy kicsit a recepcióst:D
2009. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah.. De másképp nem? mert felfoghatjuk úägyis, hogy felvisz magával csak valakit..:D
2009. febr. 11. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Törvény szerint 18 év alatti személynek nem lehet szobát kiadni (sem szálloda sem magán), kizárólag felnőtt kísérővel. Amennyiben valahogy mégis sikerül ezt a problémát áthidalni, kötelező a bejelentkezéskor megadni az adatokat: szem.ig szám, szül. idő, stb... Persze kenőpénz sokszor segíthet, de nem minden esetben...
2009. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!