Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 16 évesen vállalhatok külföldö...

16 évesen vállalhatok külföldön alkalmi önkéntes munkát?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok itt, hogy vannak ilyen pályázatok, hogy fizetik a szállást és az utat és önkéntesként kell dolgozni. Nyári szünetben szívesen kimennék..
2011. febr. 22. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Angliában vállalhatsz,mert itt kint a törvény szerint már 16 évesen főállásban is lehet dolgozni..

A fiam amikor 16 éves volt,én mindig bevittem a cégemhez nyári munkára..(még fizetést is kapott)

Ha találsz olyan szervezetet ami fizeti a szállást,utat akkor nyugodtan lehet menni..(bár én még ilyenről nem hallottam)

sok sikert

2011. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:D egy angliai útnak pont örülnék, nemrég jártam ott
2011. febr. 22. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok..Akkor jó ha tudod Angliában 16 évesen már dolgozhatsz.Mint írtam mi itt élünk,és a fiam már 16 évesen dolgozott nyaranta..Amikor vége volt a tanításnak már vittem is be a céghez..Nyári munkára mindig örültek a diákoknak,mert őket nem kell állandóra alkalmazni..

Ha van kint önkéntes meló akkor tudsz dolgozni...Így könnyebb mert kevesebb papírmunka van a cégnek veled..

2011. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!