Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki különböző...

Hogyan lehet valaki különböző országok közt önkéntes segítő?

Figyelt kérdés
Mikor valahol katasztrófa történik és különb önkéntes ilyen olyan szervezetek mennek segíteni Azokat ki szponzorálja?? És hogyan jutnak el a különböző helyszínekre? Mármint lövésem sincs erről? Én is lehetek ilyen szervezet tagja? Szívesen mennék ugyanis segíteni ahol tudok meg legalább világot is látnék. Mit tudtok erről?
2011. márc. 12. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, viszont ezt találtam, hátha felkelti az érdeklődésed:


[link]

2011. márc. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vörös iszap katasztrófánál ott voltál?
2011. márc. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a linket. -Nem voltam ott akkor még nem gondolkodtam ilyenekben..
2011. márc. 13. 01:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok országban sokkal nagyobb katasztrófák történnek, mint Magyarországon. Személy szerint sokkal inkább szeretnék segíteni én is azokon, akiket valamilyen természeti katasztrofa sújtott, mint azokon (ld. vörösiszapkatasztrofa), amiknek az oka csupán az emberi gondatlanságban keresendő.
2011. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!