Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kivel utazzak? Senki sincs,...

Kivel utazzak? Senki sincs, aki velem tartana.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elutazni valahova várost nézni pár napra, de sajnos nincs kivel. Elég lehangolt vagyok mostanában, és nagyon jót tenne egy szép kirándulás, meg egyébként is imádok utazni. Csak néhány barátom van, de ők vagy nem érnek rá, vagy nincs pénzük. Már arra is gondoltam, hogy egyedül befizetek egy társas útra, de attól tartok, hogy nem érezném jól magam. Nem tudom mit tegyek. Régóta nem voltam sehol, és kilátásban sincs, hogy találjak hozzá társat. Nektek van valami ötletetek?
2011. febr. 23. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
először szerezz barátokat, aztán utazgass imo.
2011. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha lany vagy, es helyes is, akkor gyere Toulouse-ba :))
2011. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs kedved itt megpróbálni?

[link]

2011. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Jó csaj vagy? ;)
2011. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is mindig ez van, a többség nincs kedve utazni, de főleg ideje. Akinek meg kedve és ideje is lenne, annak meg pénze sincs. Hova utaznál amúgy? Hátha mehetnénk együtt:)
2011. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
hova szeretnél utazni?
2011. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!