Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országba költöznétek/la...

Melyik országba költöznétek/laknátok legszívesebben, és miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 21:40
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%

Dubai-ban esélye sincs egy nem arabnak normális munkát találni. ivéve ha meghívnak, vagy a világcég, aminél dolgozol, oda küld.

Ha mégis sikerül oda kerülnöd, az arabok sosem fognak egyenrangú félként kezelni.


Én egészen kis koromtól fogva mindig Londonba vágytam, gimnázium alatt egy félévet tanultam is kinn, és laktam egy családnál. Egyetem alatt gondolkodtam, hogy merre is kellene menni, és végül Indonézia mellett döntöttem.

Két és fél év alatt összejött egy egészen kellemes méretű ház Jakartában, egy sportautó, egy kis hajó, és egy faház egy pici szigeten.


A fizetés fotósként egészen kellemes, az árak pedig nem annyira magasak, mint amit Londonban megszokhattam kinn tartózkodásom alatt.


Egyedül a sör (=az életben tartó üzemanyag! :D) drága, két dollár körül van egy átlagos indonéz üveg sör ára a boltokban. Muszlim ország létére mindenhol árulnak alkoholt, csak sok helyen nem teszik a kirakatba :)

2011. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
67%

Magyarországon.

A nép összetartó és széthúzó.Intrikus és megvéd mindenkit.Pletykás és titoktartó.Tiszta és állandóan szemetel.Felemeli a hangját és hallgat.Csatázik és békét köt /mindig a rossz oldalon/.

Van ennél jobb,szebb ország?

2011. febr. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
USA, Svédország, esetleg Kanada, Ausztrália. Valami messzi hely ettől a porfészektől.
2011. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
44%

Svájc (csoki), Ausztrália (V8 Supercars), Kanada (juharszirup).

Ebben a sorrendben.

2011. febr. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
én az államokba költöznék.ott rengeteg lehetőség van
2011. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
USA Florida, Miami
2011. márc. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Kanada, vagy Írország,mert imádom a természet közelségét, és a tiszta levegőt, a kedves embereket. Szerintem csodálatos országok ezek, és én ráadásul ott is valami vidéki helyre költöznék, ahol csend és békesség van.
2011. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
hawaii vagy paraguay a szép természet és mert az emberek nagyon kedvesek.
2011. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Pénz vagy az nélkül??


Ha lenne hajót vásárolnék és utaznák a világ-ba.


Pénz nélkül Ausztrália, van munkahely de ott egy nap

munkaviszony nélkül is kapnék nyugdíjjat.

2011. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Csodálkozom, hogy senki nem írta még: Spanyolország.

Meseszép, a táj és a nyelv is egyaránt.Kedves emberek, kellemes időjárás, mindent imádok benne.

2011. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!