Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova mennétek szívesebben?

Hova mennétek szívesebben?

Figyelt kérdés

4-en mennénk, a férjem, 12 éves és 5 éves lányunk és én.

[link]

ez egy Mallorca-i szállás, igaz, hogy a városban van, de Spanyolban még nem voltunk.

[link]

ez pedig egy görögországi. Görögben viszont már 5ször voltunk.


2011. febr. 28. 16:22
 1/5 anonim válasza:
100%

Ha a gyerekeket is elvittétek Görögországba előző utazásaitok alkalmával, akkor szerintem inkább Spanyolba menjetek most.

Én személy szerint Görögországba mennék szívesebben, de csak azért mert nem voltam még ott.

Szerintem ha már van lehetőségetek, akkor inkább az újat válasszátok. Jó a gyerekeknek ha több kultúrával találkoznak. Szerencsések vagytok, remélem jól fogjátok érezni magatokat:)

19/L

2011. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
én Görögöt választanám a helyetekbe (:
2011. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha görögben már ötször voltatok és spanyolba meg még nem akkor egyértelmű menjetek Mallorcára
2011. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

bár még nem tudjuk, hová is menjünk...

a férjem nagyon szeretne Görögbe, nagyobbik lányunk pedig Spanyolba.. de ettől függetlenül köszönöm a válaszokat, ment a hasznos :D

2011. márc. 3. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Spanyolországba mennék inkább. :)
2011. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!