Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a MÁV-nál meg fog szűnni a legtöbb kedvezmény?

Figyelt kérdés

Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy melyik kedvezményeket fogják megszüntetni.

Remélem a 26 év alatti megmarad.


2011. márc. 6. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem örülök neki ha főleg a diákok kedvezményét ( vagy csak ha megkurtitják) vennék el, sokkal inkább a nyugdijasok KORLÁTLAN utazási jogát vonnám meg! Arról van szó sajnos, hogy az ország bajban van és kell a megszoritás.
2011. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd az okosok kitalálják. De nem a kedvezményeket kellene megszüntetni,hanem a sok léhűtő igazgatót és a sleppjeiket csökkenteni.Ők kerülnek igazán sokba a MÁV-nak.
2011. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igazad van második!! Még ezt akkartam irni!

Az első voltam.

2011. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt azért lássátok be h kellenek a vezetők ahoz h megmondják mit csináljon a munkás. aki munkásként dolgozik mind azthjiszi h a vezetők csak ülnek a gépelőtt és semmit se csinálnak bezzeg őőők ök viszik a céget a vállukon ami persze baromira nem igaz vezetők nélkül ki mondaná meg h mit merre csináljanak?majd a 8 általánost végzett munkás?az zseniális lenne. sokkal inkább a piás mozdonyvezetőket meg szerelőket kéne kirugni meg ha késik a vonat levonni a mozdonyvezető fizetéséből mer az h azért vár a vonat mert a mozdonyvezető még elszivja a cigijét az nem normális. jobb helyeken 10 perc késés után kirugják a vezetőt. japánban meg 1 perc után már öngyilkos lessz...
2011. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

11 09-es részben igazad van, de lehet Japánban fizetést adnak, és nem alamizsmát!

Fizetés (motivácio)= legjobb munka elvárás

2011. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van. A nyugdíjasok ingyen utazását meg kellene szüntetni, minimum a 20%-os jegyet fizettetni velük. Azt hiszem, akkor nem utaznának agyba-főbe, ha kell, ha nem.

Ugyanez érvényes az EU-s 65 éven feletti állampolgárokra is, hogy ingyen utazgatnak itt. Ilyen sehol nincs állítom, csak ebben a hülye országban.

2011. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nyugdíjas koromban szeretném megvenni a jegyet az utaimra. Nem tudom miért kell minden kormánynak a nyugdíjasok kegyeit lesni, igenis fizessenek ők is. Nem azt mondom hogy Ilcsi néni aki a vásárba viszi be szerdánként a zöldséget vegyen 1000 forintért jegyet, de értelmes törvényi szabályozással meg lehetne oldani. Nézzék meg a VOLÁN-t, ott nincsennek ilyen problémák, hova tovább a buszforgalom virágzik Magyarországon. Én imádom a magyar vasutakat és azt a történelmet amit bejártak, de az elmúlt évtizedekben semmirekellők kezébe került akik lezüllesztették a vállalalatot. Arról nem is beszélve hogy sajnos kevés olyan szakember van akik értenek ahhoz hogyan kellene a vasút kérdéséhez hozzáfogni, a kevezmények megszüntetése talán jó kezdés, de kb. semmit nem érnek el vele, nem lesz ettől nyereséges a MÁV.
2011. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!