Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen egy egzotikus országba...

Milyen egy egzotikus országba látogatni?

Figyelt kérdés
Hol jártatok eddig? Kíváncsi lennék a fő élményekre, pozitív és negatív dolgokra egyaránt. :)
2009. febr. 20. 00:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem "tipikus" turista helyekre gondolok, hanem ahol tényleg közelről láthattad a "való világot" :)
2009. febr. 20. 00:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen New York-ban éltem egy évet. Eléggé a való világ volt éjszaka Long Island egyik kis városának a feket negyedén átsétálni fehér lányként. De megúsztam, többet ilyet nem tettem.
2009. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! szerencsémre rengeteget egzotikus helyet bejártam már, mexikó, majdnem az összes karib-tengeri sziget megvolt már. Nem teljesen értem a kérdésedet, de személyes tapasztalatom szerint minden pénzt megér ilyen helyekre eljutni. Ha tehetném, rögtön pl Barbadosra költöznék vagy Jamaikára vagy még sorolhatnám.

Az eddigi, 10 évvel ezelőtti álmaim helyére beköltöztek ezek az egzotikus helyek és az ott látott életstilus, szabadság és forróság. Úgy éreztem, hogy végre élek, újraélek és eddig minden ezért történt hogy ilyen helyekre eljuthassak. A szivem egy része pont ezért nem egy férfiért, hanem az ilyen helyekért dobog már egy ideje. Amúgyis álmodozó vagyok,de a látottak után már az unokáim is azok lesznek.:)) Kivánom, hogy ne gondolkozz sokat, csak vágj bele és juss el minél több helyre te is!

2009. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Csudaklassz!!!!

Egészen más éghajlat, más milliő, más kultura, más emberek, más szokások. Én például sokszor csak a számat tátogattam. Vagy a kiszáradástól, vagy a meglepődöttségtől.

2009. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!