Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki milyen helyekre jutott el...

Ki milyen helyekre jutott el eddig? Sk sok választ! Akár egzotikus hely, tengerpart, város, bármi.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 11:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Európán belül sok helyen voltam már(Horvátország, Ausztria, Németország, Szlovénia, Bosznia-Hercegovina, Macedónia, Görögország, Szlovákia,Csehország, Nagy-Britannia, Törökország, Olaszország). egyéb helyeken pedig Tunézia, Egyiptom. Egzotikus helyen eddig egy alkalommal voltam Goa-n.
2011. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok helyen voltam(kamionos vagyok),de a legszebb norvégia volt!!!
2011. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Csehszlovákia/régebben/, Lengyelország, NSZK, NDK, Hollandia, Amerika /nyugati rész/,Jugoszlávia, tengerpart, Bali.
2011. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
62%

És olyan van itt, aki ismeri Magyarországot?

Ismerjétek meg, nagyon szép hely!

Sopron, Ferdőd, Őrség, Balatonfelvidék, Somogy, Pilis, Hollókő, Somoskőújfalu, Ipolytarnóc, Mátra, Borsod, Miskolc, Lillafüred, Ómassa, Aggtelek, Szeged, Kecskemét, stb stb stb...

2011. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nápoly (olasz), Monaco, Spanyolország, Cseho., Ausztria, Tunézia, remélem még lesz több is. :) Ja és Magyarország, mivel Szlovákiából vagyok.
2011. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Külföld: Olaszország, Ausztria, Horvátország (szóval nem sok...)

M.o.: Eger, Aggtelek, Bp, Győr, Keszthely, Sopron, Székesfehérvár, Visegrád, Esztergom, Szentendre...

Én nagyon szeretek utazni, országon belül és kívül is, csak sajnos kevés az időnk..

2011. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:

hú még felsorolni is sok, de biztosan ki is hagynék valamit

ezért európából is csak a jobbakat sorolom:

Monaco, Kanári szigetek, Madeira

Tunézia,Marokkó

Venezuela

Aruba,

Curacao

Mexico (2-szer is, szupi hely)

Kuba

Honduras

Barbados

Kajmán szigetek (ez volt az egyik kedvencem, ide még visszamegyek)

Jamaika (annyira nem jött be)


remélem nem hagytam ki semmit,

annyit még hozzátennék,hogy nem Magyarországon élek, ezért engedhetem meg magamnak , hogy eljussak ilyen helyekre

2011. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Olaszország( Róma, Firenze, Velence3x, Bibione2x, Jesolo)Görögország(sarti2x, Thessaloniki), Szlovákia(Pozsony, Besztercebánya, Magastátra...), Lengyelország(Krakkó), Ausztria(Bécs, Linz), Belgium(Charleroi, Brüsszel, Antwerpen, Ghent, Liege), Szerbia(Nis, Belgrád), Macedónia, Egyiptom(Hurghada, Kairó), Szlovénia, Románia



És Egyiptom volt a legjobb. Oda még biztos, h visszamegyek, csak kérdés h mikor lehet ujra utazni:(

2011. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%

Eger, Sopron, Veszprém, Szombathely, Fertőd, Fertőrákos, Győr, Tapolca, Dörgicse, Örvényes, kaposvár, Pécs, Villány, Abaliget, Keszthely, Szekszárd, Szeged, Kecskemét, Debrecen, Nógrád, Hollőkő, Gödöllő, Ipolytarnóc, Királyrét, Hegyestű, Somoskő, Eger, Szendrő, Jósvafő, Aggtelek, Miskolc, Lillafüred, Szilvásvárad, ....

Ja, és azért tudtam ezekre a helyekre eljutni, mert Magyarországon élek!

2011. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
75%

13:28-as vagyok


kedves 13:47-es

most mire vered magad?

24 évig én is ott éltem és hidd el láttam én is eleget az országból


savanyú a szőlő vagy mi? :D

2011. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!