Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha 90%-os kedvezményem van...

Ha 90%-os kedvezményem van távolsági buszokhoz és lehet egy plusz fő kísérőm, akkor is jöhet velem kedvezményesen, ha nem magyar állampolgár?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanis a jegyed maradékát a magyar állam fizeti, külföldi állampolágorokat meg logikus módon nem támogat.
2011. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem.Én valahol azt olvastam,hogy semmilyen előírás nincs a kísérő személyére vonatkozólag.

Nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni.Ez biztos,amit írtál?

2011. márc. 19. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagykorú lehet a kísérő. Az állampolgársága nem releváns.
2011. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem releváns az állampolgárság. Gondolom, olyan dolog miatt van 90%-od, ami miatt SZÜKSÉGES lehet kísérő, mivel nagy valószínűséggel nem tudsz egyedül biztonságosan utazni. Kísérő bárki lehet, aki nagykorú.
2011. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bárki (nagykorú) lehet.

Első válaszoló nagy logikával van megáldva :-D neki segítek picit: nem a kísérőt támogatja az állam, hanem a rászorultat, hogy legyen vele valaki aki segíti.

2013. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!