Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldön diákmunka? Főleg...

Külföldön diákmunka? Főleg Angliára vagy Oroszországra gondolok. Link esetleg?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni, és utána szeretnék kimenni külföldre dolgozni, megismerni sok új embert, kicsit szórakozni, tapasztalatot szerezni és persze pénzt keresni. De az is elég lenne, ha az ott összeszedett pénz fedezné az ott tartózkodásom. Nem tudom, hogy itthonról hogyan lehet ezeket intézni, valami weboldalt tudnátok mutatni? Animátori állást találtam, de 20 év a minimum az egyik helyen, a másik helyen meg angol, német vagy spanyol nyelvtudás, nekem csak az angol van meg ezek közül....
2011. márc. 22. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Qurválkodás?????
2011. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. :D
2011. márc. 22. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyire tudsz angolul? Tudsz kommunikálni?

Mert ahol én élek(Oxford mellett egy városkában) a mekiben és egyéb gyors étkezdébe kajáldákba felvesznek diákokat.

Csak ki kell tölteni a felvételi lapot,és 1-2 napon belül már hívnak is interjúra..

2011. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
középfokú angol... ez így jól hangzik. köszi
2011. márc. 22. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!