Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldi diákmunka. Hogyan...

Külföldi diákmunka. Hogyan szerezzek egyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves vagyok és szeretnék diákmunkát vállalni külföldön. (Ausztria/Németország) Nemcsak a kereset miatt, hanem fejleszteni akarom a nyelvtudásomat, mert külföldi utat vagy tanfolyamot nem tudnak fizetni a szüleim, itthoniak meg már nem elegek.


Szóval elég fontos lenne, de nem tudom, hogyan pályázzak. Neten adjak fel hirdetést? De sok külföldit látok ott, és akkor miért választanának engem? Vagy egyszer utazzak ki és érdeklődjek személyesen?


Mindenféle segítséget szívesen fogadok!


2011. máj. 28. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

diákmunkáról nemtudok, de önkéntességről tudok. a szállást és a kaját állják. meg nemtom még pontosan mit. megkell kérdezni.

[link]

2011. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, az is jó! Köszi a linket! :)) Bár ahogy nézem, a legtöbbre már lejárt a határidő. :(
2011. máj. 28. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
ha felhívod őket, akkor sztem még megoldható :) nekünk ezt mondták :) ( előző voltam )
2011. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!