Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 2 (kiskorú) gyerekkel merre...

2 (kiskorú) gyerekkel merre érdemes indulni (nem M. O. )?

Figyelt kérdés
Én egyébként nő vagyok és beszélek angolul.Ja és van egy tanári diplomám.Tudom nem sok, de ez van.
2009. márc. 1. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki arra az országra fog esküdni amelyikben él. Szerintem az Államokban nagyon jó, de másoktól nem ezt fogod hallani. Inkább olyan helyre menj ahol vannak ismerősök-rokonok mert az elején nagyon jó ha valaki elmondja mi hogyan működik.
2009. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
en Nemetorszagban elek, szeritnem ne ide :) bar nem is beszelsz ezek szerint nemeül, ugyhogy targytalan a dolog :) de igazabol elegge leszükiti a kört a nyelvtudasod, mert oke, hogy mindenhova kell az angol, de a legtöbb helyen kell az adott orszag nyelve is. Szerintem elösör is-föleg ket kicsi gyereknel-nezz körül itthonrol, hogy hol, milyen lehetösegek vannak, keress meg embereket, akik mar ott elnek (en is igy csianltam, amikor kijöttem), mert nagyon sok mindenben, es altalaban szivesen segitenek, ezutan döntsel csak...
2009. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

anglia, mi itt élünk 5 gyerekkel. nagyon jó. és ráadásul ha bármi baj van innen egyszerűbb hazautazni. én legszívesebben ausztráliába költöztem volna, de ennyi gyerekkel nem mertünk, meg hát ha bármi van, onnan nem olyan egyszerű intézkedni.

angliát mindenképpen csak ajánlani tudom.

2009. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Kitelepülni, vagy csak utazni szeretnél?
2009. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kitelepülni.
2009. márc. 2. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Kimentetek valahova vagy meg Magyarorszagon eltek?
2009. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!