Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik ország a világon a...

Melyik ország a világon a legbiztonságosabb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
A Pitcairn-szigetek, mert itt csak 48 ember él, esetleg a Vatikán.
2011. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

érdekes felvetés.

igazábol valami nagyobbra gondoltam :DDD

ahol jo lehet élni,és biztonságos is

2011. ápr. 10. 16:41
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem Nyugat-Európa bármely országának vidéki városaiban biztonságban le tudod élni az életed.
2011. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Svájc talán, esetleg a Skandináv országok, hogy így Európánál maradjunk.
2011. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bűnügyek, terrorizmus, háborúk szempontjából érted:

[link]


De az időjárási viszontagságokat, és természeti katasztrófákat ez a lista nem tartalmazza és nem jelzi előre :)

2011. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem németország kisvárosai falvai nagyon biztonságosak és a világon talán a legjobban figyelnek oda a környezetre.

Frankfurttól 40 km-re élek, de itt nem zárják az ajtókat, kint vannak éjszaka a játékok, biciglik is csak simán egy kis lánccal vannak lezárva.

Persze itt is vannak azért lopások, betörések. Nem rég beszélgettem eröl a kolléganöimmel, a céghez is betörtek és elvitték a széfet, de ezek ritkák, és ha történik is ilyen akkor rögtön ott a rendörség. de pl mint otthon hogy az utcára ültetett szép virágokat is kilopják ilyen itt nincs.

2011. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

törpeállamoknál tényleg Vatikán, de oda be sem mehet akárki, csak a szent-Péter térre

az utcákba ahol emberek laknak oda be sem lehet menni fallal van körülvéve ezért ez a legbiztonságosabb

amúgy Skandinávia azon belül Norvégia ami magasan a legbiztonságosabb és ott a legjobb az élet.


Monaco----de oda nagyon nehéz bekerülni ( erről lehetne egy oldalt írni, hogy mik a feltételei a monacói lakhatásnak és állampolgárságnak)


Liechtenstein

Egyesült arab Emirégek, Dubai

Kuwait, katar

Új- Zéland

és ezek után az összes nyugati állam vidéki részei

Szingapúr

2011. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Vatikánt nem hiszem.. miért lenne olyan biztonságos? Mint vallási központ remek terrorcélpontnak tűnik.
2011. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Liechtenstein, mint állam egészében véve a legbiztonságosabb
2011. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Német, osztrák kisvárosoknál, falvaknál szerintem nincs biztonságosabb. Mindkét országban éltem már és tapasztalatból mondom. Terrortámadás XD... Ahol én éltem még egy árva bolti lopás, vagy karambol nem volt. (Németországban (egy darabig NDK) 12, Ausztriában 7 évet éltem).
2011. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!