Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Görögországban melyik fakultat...

Görögországban melyik fakultatív programot érdemes választani? Azok válaszát várom akik már voltak Görögországban, és ezeken a helyeken.

Figyelt kérdés

Ezeket a programokat lehet választani:

hajókirándulás

görög est

csúszdapark

meteorák

Thesszaloniki

Olympos

Skiathos


Köszönöm előre is!

20/L


2011. ápr. 21. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én voltam a Meteoráknál és az Olymposon, nagyon gyönyörű mindekettő, azokat semmiképp se hagyd ki. Csúszdaparkkal és nem tölteném az időt, oda itthon is lehet menni - bár ha még nem voltál nagy csúszdaparkban, akkor élvezni fogod. A görög est inkább idősebbeknek érdekes (bár nem tudom, hány éves vagy), egy idő után kissé uncsi. A hajókirándulás hova lenne? Skiathos-on még nem voltam, képek alapján szép, Thessalonikin sokszor átmentünk, vannak szép látnivalók:

[link]

Hány fakultatívat választanál?

2011. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jav.: Csúszdaparkban én..


Már látom, odaírtad, hány éves vagy, elsiklottam felette, bocsánat. A görög estet szerintem hagyd.:)

2011. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meteorák kihagyhatatlan, Olympos szerintem nem nagy szám,ugyanolyan hegy,mint a többi. Csúszdaparkba nem mennék, hajókirándulást és Skiathost ne válaszd egyszerre,mert mindkettő hajóval megy. Minket a hajókiránduláson egy ótvar koszos büdös tengerpartra vittek,azt nem ajánlanám,ha hasonló lesz,mint nekünk. Skiathos nagyon szép hely, nem tudom ti honnan indulnátok,mi Katheriniből indultunk busszal,2 óra volt a kikötő,onnan megint 2 óra a sziget. Ha nem vagy nagyon tengeribeteg akkor menj mindenképp. Bár nekünk kevés volt az idő a nézelődésre,gyakorlatilag csak végigszaladtunk (mondjuk mi nem tudtunk elindulni időben a vihar miatt)

Tehát én a meteorákat,Skiathost ajánlanám esetleg a görögestet,ha szeretsz táncolni. Thesszalonikiben nem voltam.

Remélem segítettem:)

2011. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-3 programot választanánk, a meteorákat mindenképpen,és ehhez kellene még. A csúszdapark például 35 euro nekünk, és abban már benne van a belépő is vagy azt külön kell fizetni?
2011. ápr. 21. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
A fakultatív ára 35 Euró? Mert akkor benne van tuti. Hova mentek amúgy? Nálam akkor a top 3: Meteorák, Olympos (szerintem nagyon szép) és Skiathos.
2011. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Paráliába megyünk :)


Akkor remélem benne van :D

2011. ápr. 21. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!