Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tapasztaltak! Mit javasoltok?

Tapasztaltak! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Külföldön szeretnék letelepedni. Olyan államban, ahol jól lehet keresni, stabil, és nincs ez az állandó rossz közhangulat. Szóval szerintetek melyik a legélhetőbb ország?
2011. ápr. 23. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát mostanában csak az Észak Európai országokban biztos a helyzet, szóval és Norvégiát és Svédországot tudom ajánlani, vagy még Kanadát, esetleg az USA-t!!!
2011. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a déli területekkel?
2011. ápr. 23. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:

délen ott előfordulhat munkanélküliség

vagy hogy csak feketén szerzel állást és nem is keresel annyit, hogy megérje

A mediterrán országokat elég érzékenyen érintette a válság a munkaerőpiacot

Észak-olaszország, Közép és észak franciaosrszág ahol még meg lehetne próbálni Sakndinávián meg anglián kívül

spanyolban is csak idénymunkákra lehet számítani,


portugália, Görögo, írország, Izland, ezeket két éve jó partinak tüntek volna, de most már nem, nagyon nem


kanada az jó


Usa és asuztrália is jó lenne, de ott legálisan nehéz munkát kapni :munkavállalási engedélyek ( zöld kártya meg egyéb hasonló ínyencségek, meg a méregdrága repjegy (pl. ausztráliába 250 e ft) hogy szerencse kell hozzá

2011. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Norvégia, Svédország, Finnország ( habár utóbbiban már nem is anynira szívesen látják az idegeneket)

Liechtenstein

Svájc ( talán)

egyesült arab emírségek ( Dubai)

katar

Kuwait

2011. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Számomra az alábbiak közül Olaszország, Franciaország és az arab világ államai voltak a legszimpatikusabbak. Mindenfajta információt szívesen fogadok. Szóval, ha tudtok,írjatok még! Előre is köszönöm!:)
2011. ápr. 25. 10:45
 6/9 anonim válasza:
Ami a közhangulatot illeti, bármerre mész csak jobb lehet.
2011. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pl. mediterrán részre megyek hamarosan,

pedig már nem vagyok fiatal.

(A hideget nem szeretem.)

2011. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
arab országban élek 7 éve.mire vagy kiváncsi konkrétabban,
2011. ápr. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyien már válaszoltatok. Minden érdekel. A munkalehetőségek, az emberek, az általános tapasztalatok. Egyébként az arab országokban tényleg nagyon szélsőségesen kezelik a nőket? Szóval minden jöhet. Köszi!:)
2011. ápr. 30. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!