Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Poggyásszal kapcsolatban mit...

Poggyásszal kapcsolatban mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Travel Service társasággal megyünk jövő héten.A feladott poggyászban nem lehet elvileg műszaki cikk és annak tartozéka.Beletehetem a hajvasalót és az epilátort akkor a telefontöltővel,fényképező töltőjével a kézipoggyászba,nem szólnak érte?Mi az a mennyiség és kiszerelés,amit feladott poggyászban tehetek folyadékból.Konkrétan ásványvizet szeretnék berakni fagyasztva, hogy amíg a szállásra érünk, legyen mit inni.
2010. júl. 27. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
hmmm ez érdekes. soha ilyet nem hallottam, hogy nem lehet műszaki cikk a feladott poggyászban, pedig 2 havonta repülök.(és én mindig oda teszem a hajvasalót epilátort ilyesmi) de megnéztem ennek a légitársaságnak a honlapját és tényleg nem engedélyezett. szóval akkor marad a kézipoggyász. bár tényleg nem tudom abban lehet e epilátort és hajvasalót vinni. a folyadékkal kapcsolatban, európai unión belül annyit viszel amennyit akarsz a feladottban. legalábbis normális légitársaságoknál. ha európán kívül utazol nézd meg az adott ország erre vonatkozó adatait.
2010. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__elokeszuletek__1041084..

Ezt is te kérdezted ugye??

Miért mert jó a válasz amit írtak???Ha ennyire idegesít hívd fel a repülőjáratod tudakozóját és kérdezz meg tőlük..

Egyébként én is azt mondom,hogy azért nem javasolják a feladott poggyászba a műszaki és egyéb cikkeket,mert nem vállalnak érte garanciát.A bőröndökkel nem bánnak kesztyűs kézzel.Dobálják,pakolják,és több csomagot is rátesznek.Így fennáll a lehetőség,hogy a műszaki dolgok tönkre mennek,eltörnek,vagy esetleg eltűnik,ellopják..

Na ezért nem tanácsolják..

A telefont,fényképezőgépet a hozzávaló dolgokat,sőt a laptopot is inkább a kézipoggyászban kell tartani..Jobban mondva minden olyan dolgot ami értékes..Semmit nem szólnak érte mert mindenki így csinálja..megnyugtatlak rendszeresen repülők a MALÉV járattal és én is így csinálom..Hogy hány kilót vihetsz fel azt megtudod a honlapukon..Néz utána..A feladott bőröndbe betehetsz ásványvizet ha akarsz ,de felesleges.Nem csak azért mert bármikor szétdurranhat,és akkor minden tiszta víz lesz,hanem mert akárhol vagy tudsz inni ha akarsz..A repülőn is,és ahol leszállsz már ott is...

2010. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 12:40 vagyok

Még valamit.Alig 2 hónapja repültem,és a feladott poggyászba volt a kibelezett számítógép..Jól becsomagolva..Csak azért izgultam,hogy ne menjenek tönkre az alkatrészek..

Szóval lehet a feladott poggyászba epilátor,hajvasaló,hajszárító,DE FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALNAK ÉRTE

2010. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 12:40!Ne nézz már olyan gyökérnek, hogy 2x felteszem ugyanazt a kérdést!!!mégegyszer leírom, hogy nem Malévval megyek.Travel Service a neve a légitársaságnak!Egyszerre nem tudok kettőn utazni!
2010. júl. 27. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a légitársasággal voltam pár hete Görögországban. nem is tudtam róla, hogy ilyeneket nem lehet belerakni a bőröndbe... én hajszárítót, telefontöltőt, vasalót vittem és a feladott csomagba tettem. a kézipoggyász egy kameratáska volt, benne kamera, fényképező, ezeknek a töltői. szerintem azért írják, hogy nem lehet a feladott poggyászban műszaki cikk, mert a bőröndöket gyakran (mindig) dobálják és nem vállalják a felelősséget, ha baja esik a cuccodnak.
2010. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

eltelt pár év és most már nem lehet a kézipoggyászba vasalót betenni..

Lufthansa - budapesti indulással.. sajnos kivetették :-(

2015. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!