Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Él vagy járt itt már valaki...

Él vagy járt itt már valaki Vancouverben?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen :)
2011. máj. 3. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A következő városokban éltem hosszabb-rövidebb ideig: Chicago, Seattle, Berkeley, New York, München, Eilat, Zefat -- és most három éve lassan Vancouver. Higyj nekem, ennél jobb hely a világon nincs.
2011. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon örülnék neki, ha leírnád a tapasztalataidat a városokról! Vancouver különösen érdekel :)

Húú most annyira megörültem neked :D

2011. máj. 4. 08:57
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

első, de jó dolgod van

amúgy magyar vagy eredetileg vagy csak beszélsz magyarul?

milyen állampolgárságaid vannak?

2011. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, ha nem haragszol előbb én szeretnék tőle kérdezgetni, ha már ez az én kérdésem.
2011. máj. 4. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

mivel ez egy névtelen fórum itt mindenki azt és akkor kérdez amikor csak a kedve tartja

tehát azt, hogy én mikor kitől melyik kérdésnél mit kérdezek ahhoz semmi közöd,

2. ha azt írnám teljesen ok nélkül, hogy bunkó vagy, azt is el kell viseljed, mert erről szól a fórum és ez nem udvariatlanság

2011. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha érdekel valami majd felteszel egy kérdést. De tudod, ez a segítségről szól, és mily meglepő, hogy az én kérdésemnél azt remélem, hogy az én kérdésemre fognak válaszolni.

De itt mindenkinek milyen nagy a szája, az életbe kíváncsi vagyok ott is ilyen okoska vagy. Nem tudom érdekel-e a pontozási rendszer (bár teszek rá mit gondolsz), de ahányszor csak írsz lepontozlak.

Ezért akarok innét elmenni, a tipikus magyar, mindig neki van igaza, mindig mindenki előtt akar érvényesülni, be nem látna, hogy nincs igaza, hiszen te azt csinálsz, amit akarsz... Majd felteszel egy kérdést és ott oszthatod az észt te igen okos. Most meg gizdulhatsz tovább nyugodtan, te vagy a jó. :D:D (Y)

2011. máj. 5. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
te cigány
2011. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Vancoverben azért van jó élet, mert dolgoznak és normális emberek lakják, és még a mocskos négernek is dolgozni kell egy bizonyos idő után, nem fogják elnézni azt, hogy ne dolgozz csak a segélyért állj sorba, mert elküldenek a ...ba.

ha eldobsz egy szemetet akkor már visznek is be és nem lesznek toleránsak a bőrszíned miatt

2011. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Istenem de buta vagy.

Saját magadat minősíted, szerencsétlen.

2011. máj. 6. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!