Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kerhetek-e illetve igenyelhete...

Hyman kérdése:

Kerhetek-e illetve igenyelhetek-e kiserot repules atszallasakor? Az illeto nem beszel idegen nyelvet, es raadasul parizsban kellene atszallni. Ha valaki jart mar a parizsi repteren tudja, hogy mire gondolok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én ilyet még nem láttam. De anyám is eltalált és ö sem beszél semmilyen nyelven.

Olyan van hogy tolókocsiban áttolák egyik helyröl a másikra. Ilyet kérhetsz.

2011. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyerekeknek szokták, de nyilván lehet felnőtt mellé is, ha kifizeted:

A 2 és 5 év közötti gyermek csak külön légiutas-kísérővel utazhat járatainkon. A szolgáltatás díja függ az úti céltól, ezért kérjük, bővebb tájékoztatásért forduljon jegyeladó kollegáinkhoz, vagy a Malév Service Centerhez.

Az 5 és 12 év közötti gyermek önállóan is utazhat kísérő nélküli kiskorúként. Ez esetben a gyermek mind a járat, mind pedig a repülőtér személyzete részéről kiemelt figyelemben részesül. A szolgáltatás díja: gyermek díjtétel + 25 EUR / szegmens.

Ha azt szeretné, hogy ilyen korú gyermeke külön légutas-kísérővel utazzon, ezt, kérjük, jelezze a repülőjegy megvásárlásakor. Ebben az esetben a szolgáltatás az UM díj plusz a légiutas-kísérő díja, amely az úti céltól függ. Erről bővebb tájékoztatást kollegáinktól kaphat a szolgáltatás igénylésekor.

12 évnél idősebb, de 16 évnél fiatalabb gyermek már utazhat önállóan is járatainkon, de természetesen ebben az esetben is van rá lehetőség, hogy kísérő nélküli kiskorú szolgáltatást igényeljen gyermekének. Ennek díja: felnőtt díjtétel + 35 EUR / szegmens. Arra is van mód, hogy ilyen korú gyermekével külön légiutas-kísérő utazzon, ebben az esetben az UM díj mellett a légiutas-kísérő díját is meg kell fizetni, amely az úti céltól függ. Erről kollegáink tudnak bővebb tájékoztatást nyújtani a szolgáltatás megvásárlásakor.


A gyermek (UM) önálló utazásához kapcsolódó összes költséget (pl.: étkezés a tranzit repülőtéren, vízumdíj, stb) a hozzátartozó viseli.


Amennyiben a gyermek (UM) utazása során a Malév járatain kívül más légitársaságot is igénybe vesz, kérjük, hogy az utazás előtt egyeztessen kollégáinkkal vagy hívja a Malév Service Centert.

2011. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aszuleim is eltalatak mar,de most parizsrol van szo,ahol busszal kell terminalokat valltani,es csak szuk egy orajuk lenne.hogy mukodik a tolokocsis igenyles?kell orvosi igazolas?mondjuk az egyikuk kap tolokocsit kiserovel,a masikuk meg utanuk ballaghat?
2011. jan. 19. 02:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Jartam a parizsi repteren, sikeresen le is kestem egy jaratot mert zoldfulu koromban meg nem tudtam hogy buszozni kell.

Azota ha a szuleim repulnek mindig irok nekik egy papirt amire valami hasonlo kerul (idegen nyelven): nem beszelunk xxx-ul, kerem segtsen, xyz-be tartunk, abc legitarsasaggal, mutassa meg merre kell menni.

Tudjak, hogy ezzel barmelyik egyenruhas illetohoz odamehetnek aki altalaban kezzel labbal elmagyarazza mit kell csinalniuk.

PLUSZ> a repulon szolnak az utaskiseronek, hogy rovid a transit idejuk, o majd a gep elejebe viszi oket leszallas elott, hogy az elsok kozott legyenek, aki kilep a gepbol. En az uccso 10 percet az elso osztalyon toltottem, mikor kozeledtunk parizs fele :)

2011. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!