Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy hívják név szerint...

Hogy hívják név szerint azokat az elit negyedeket, városokat és városrészeket, amelyek, New Yorkban, Kalifornia területén, Floridában és Washingtonban találhatóak?

Figyelt kérdés
(Hollywood, Orlando, Miami, Las Vegas városok kivételével bármi jöhet, mert ezeket már jól ismerem)
2011. máj. 15. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

New Yorkban éltem, ott szrintem konkrétan nincs. ahol gazdagok laknak az Manhattan, de Brooklynnak is vannak jó részei, és kint Long island egy része is nagyon gazdag.

Long islandon olyan helyen laktam ahol a házaknak kikötöjük volt az oceánról (inkább csak csatornák voltak).

2011. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
New Yorkban Manhattanen belül az Upper East Side.
2011. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen varosresz/negyed van Californiaban, igy a lista nem teljes:

Los Angeles megyen belul: Beverly Hills, Bel-Air (magyar nagykovet is itt lakik), Holmby Hills, Pacific Palisades, Malibu, Rancho Palos Verdes, Ventura megyeben: Bell Canyon, Westlake Village - most igy hirtelen ezek jutottak eszembe.

2011. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hollywood, Orlando, Miami, Las Vegas városok kivételével ---

Hollywood nem város, hanem Los Angeles városnak egy megyéje, mint Rákospalota Budapestnek.

2011. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jav: nem megyéje, hanem kerülete!
2011. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Vegas nem Californiában, hanem Nevada államban van. :)

Am New Yorkban Bronx-t, Harlem-et szokták rossznak mondani. Manhattan a központ ott minden drága, főleg azok a helyek, amik a Central Park közelében vannak: Upper West és East side. Staten island-on is vannak gazdagok. Mindenhol vannak, de Harlem-ben és Bronx-ban nem hiszem. Manhattan-ben Soho-nak és Chelsy-nek sincs jó híre...


L.A-ben:

Elit: Hollywood, Malibu, Beverly Hills,Bel Air. Talán még Midtown

Dogtown nagy nem!


Washingtonnál nem tudom, hogy az államra vagy a városra gondoltál-e.

Washington (város) csak négy kerület van. A bűnözés elég alacsony észak-kelet felé húzódik. Szóval szinte ott az egész város "elit"

2011. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!