Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mik az esélyei egy jó megélhet...

Mik az esélyei egy jó megélhetésnek az USA-ban. (kalifornia állam)?

Figyelt kérdés

A nyelvet jól beszélem,korábban töltöttem kint fél évet cserediákként.

Mentőtiszti főiskolába járok.(úgy hallottam,hogy az egészségügynek van jövője)


2011. febr. 12. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Bizony, eu. dolgozokra nagy az igeny. En is az allashirdeteseket nezegetem eppen es mindenhol az eu. dolgozokat keresik (en nem eu-s vagyok, csak az USA-ban elek).


En annyit javasolnek, hogy ne Kaliforniaba menj eloszor, ha nincs sok penzed, hanem egy olcsobb allamba, hogy tudj felre tenni. Ugy tudnal feljebb lepni. En is eltem Kaliforniaban...a tobbi hely sokkal olcsobb es el lehet mondani nagy altalanossagban, hogy eu-s dolgozokra mindenhol szukseg van, nemcsak CA-ban.


Annak utana neznek reszletesen a helyedben, hogy mire lehet zoldkartyat kapni (erdemes lenne a budapesti konzulatust megkerdezni, amugy nagyon jol dolgoznak es gyorsan valaszolnak emailekre is). En ugy tudom, hogy a registered nurse az egyetlen ilyen biztos kategoria, arra viszont nagy szukseg van, keresett foglalkozas orszagszerte, szoval hajra.

2011. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2011. febr. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!