Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » EPETF (Európai Programban az...

EPETF (Európai Programban az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért) üdülési lehetőség valós lehetőség vagy átverés lehet? A lenti levelet kaptam.

Figyelt kérdés

Értesítjük, hogy az Európai Programban az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért Önre esett a választás, hogy eltölthessen 3 éjszakát egy szálláshelyen, amit a kis és közepes objektumok csoportjából Ön választ ki.


A jóváírt elszállásolásról szóló tanúsítvány átvételéhez kérjük, jelentkezzen be az EPETF Program internetes szervizébe, és az alábbi Kiutalási Kóddal, annak lejárati ideje előtt, erősítse meg személyazonosságát.


2011. máj. 19. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért? Szerinted nem átverés?!
2011. máj. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
engem is érdekelne,én is kaptam ilyen emailt
2011. máj. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De szerintem is átverés, azért kérdeztem rá, mert már talán akkor is gyanakszom, ha valós dologról van szó.
2011. máj. 20. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Onnantól gyanús, amikor bármilyen értesítőben azt írják, hogy:

"Önre esett a választás"

avagy

"Önt sorsoltuk ki"


AMIKOR TUDOD, HOGY NEM NEVEZTÉL BE SEHOVA,

AKKOR NE VÁRJ "NYEREMÉNYT"

MERT SOKBA KERÜLHET!!!!!!!!!

2011. máj. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos átverés, én most kaptam a tiéd után másfél évvel (különben is mi az ami manapság csak úgy ingyen van?)
2012. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!