Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ingyen nyaralás Tenerifén?...

Ingyen nyaralás Tenerifén? Tuti átverés van a dologban, de mi?

Figyelt kérdés

vaterán találtam:

[link]

tuti van benne valami gikszer, de nem tudok rájönni...esetleg valakinek velemi tapasztalata????köszi


2011. jún. 6. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ODA VAN ÍRVA !!!


""Az ingyenes szállás egyetlen feltétele: a nyaralás alatt, egy pár órás, magyar nyelvű előadás meghallgatása""


A lényeg, hogy leitatnak és úgy kelsz fel az asztaltól, hogy vettél 3 millióért egy üdülési jogot!!

2011. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne átverés, csak mikor majd pár év múlva elakarod adni üdülö jogodat, mert hitelt vettél fel hogy fizethesd és már nem bírod akkor leszel kiakadva miért mentél el.


Rengeteg ilyen út van, repjegyet fizeted (amiért szerintem simán kapsz szervezett útban nem fözezonban apartmanba utat), majd olyan szuper ajánlatot adnak hogy rögtön meg kell venned és olyan szuperül elöadják hogy még hitelt is képes leszel felvenni, majd évekig fizeted a költségeket, de egyszer sem mész el, mert a repjegy olyan drága hogy nem tudsz elmenni.

2011. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Butaság amiket az előzőek irtak!

Én voltam már ilyen úton, nem is egyen. Nincs semmi csalás benne, végig hallgatsz egy eladást és semmire nem köteleznek.

Repjegy + költőpénz ennyi a költség.

Mondjuk nekem repülőjegy sem kellett mert a malév-nél dolgozom.

És most örülök, h megtaláltam a kérdésed, mert leütök egyet, lehet megint elmegyünk , itt még nem voltam :)

Rengeteg kollégám is volt már ilyen utakon. Nem kell tartani semmitől. Én ajánlom!

2011. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Kedves utolsó!


Butaságot te írtál(!), nem az előzőek!!!!


Sajnos a Malév, a hozzád hasonlatos zseniket alkalmazza és azért megy csődbe állandóan!!


A te elgondolásod szerint, azért építenek milliárdokért ilyen szállodaláncokat, hogy a hülyéket ingyen nyaraltassák??

Neked külön elárulom, hogy NEEEEEEEEEEEEEM!

A vendégeknek legalább a 40-50 %-át be kell szervezniük és

BE IS SZERVEZIK !!


Lehet, hogy téged nem, de a kérdezővel biztosan megvásároltatnak néhány üdülési jogot.


Gondolkozzál máskor, mielőtt hülyeségeket írsz,

kedves Malév dolgozó!!!

2011. jún. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!