Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Google Earth-ben hol van ez?

Google Earth-ben hol van ez?

Figyelt kérdés
Hogy tudom beállítani azt, hogy olyan legyen mintha az utcán mennék? Tudom hogy van egy olyan hogy 360 cities, de nem arra gondolok. Régebben volt egy olyan hogy a 360 fokos panorámaképek egymás után következtek és olyan volt mintha gyalogoltam volna az utcán végig. És nem az h van önmagában 1-1 panorámakép. Hanem ezek egymásból nyíltak egymásba. Pl ahogy az Andrássy utat is végig fényképezték, hogy végig lehessen sétálni rajta. Na ezt az opciót nem találom.
2011. máj. 20. 18:10
 1/5 anonim válasza:
78%
elvileg ott kell lennie ahol a 360 citiesnek, csak valami utcanézet a neve. ezt is ki kell pipálni
2011. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a Google Earthben van (vagyis én ott nem tudom), hanem a Google Map-en, a StreetView. (jó hosszú linkek lesznek)


[link]


VAGY külföldi országokban:


[link]

2011. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
üüü, ez tök jó, de hiába megyek másik városba nem így mutatja :o ez mitől lehet?
2011. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen oldal is:

[link]

2011. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Googel Earth-ben van, jobbra fent egy kis bábú ikon. Rá kell húzni a képre és mutatja az utcanézetet.
2011. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!