Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Olvastátok, hogy egyik hozzász...

Olvastátok, hogy egyik hozzászóló "ócska helynek" nevezte KORFUT? (Gondolom, hogy valami "mini-mani" útra fizetett be és így nem az elnöki lakosztályt kapta. Ezért azután semmi sem tetszett neki. ) Szerintem, meg az egyik legszebb görög sziget!

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 11:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Egy másik, meg azt írta, hogy "azért nem megyek többet Korfura, mert meleg volt a sör",

amit vett a supermarketben.

2011. máj. 24. 11:31
 2/11 anonim ***** válasza:

Most Téged mit érdekel más mit gondol erről? /Nem bántásból/

Személy szerint engem egész Görögország nem nyűgöz le annyira, ahogyan sokan el vannak tőle ájulva...inkább Málta, Mallorca, Ibiza, Ciprus...legalább is nekem...

Mi lenne, ha mindenkinek ugyanaz lenne a véleménye vagy tapasztalat mindenről? Neki nem jött be...ennyi Neked meg az nem jön be lehet ami másnak meg igen ... nem kell ezen ennyire fenn akadni!

2011. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az igazság az hogy én pl. nem szeretem Görögországot, pedig 3-szor jártam ott nyaralni,de nem nyűgözött le nagyon. Ez szubjektív hogy kinek mi tetszik. Én inkább Spanyolországba és Törökországba szeretek menni.
2011. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát neki meg nem tetszett. Na most mi lesz?
2011. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Én abszolút értem, miről beszélsz. Egy csomóan - úgy tűnik - azért mennek nyaralni, hogy ott kizárólag a szállodával legyenek elfoglalva és egyenek-igyanak (mintha otthon éheznének). "Jajj, drágám, de ízetlen ez a ráksaláta, ebbe a szállodába se jövünk többet.." OMG.

Nekem a szálloda odáig számít, hogy legyen tiszta, de apróságokon nem akadok fenn. Meleg a sör - na és?? S*ar élete lehet, akinek ilyen szintű problémái vannak - ez a mi kis tökéletes országunkban biztos nem fordul elő...

Az Ongo-n szoktam kiakadni néha élménybeszámolókon - olyan dolgok miatt tudnak simán lesz*rozni egy helyet, hogy fogom a fejem.. Tipikus példa: elmennek Tunéziába, Egyiptomba, és ez az egészről a véleményük: fúúúj, de kosz van, blee büdös, erőszakos arabok, stb.. Hát én voltam, gyönyörű helyek, olyan történelmi kincsekkel, hogy az ember álla leesik. De nekik ennyi a véleményük. Bár ez elkerülhető lett volna, ha az ország kiválasztása előtt eltöltenek 10 percet azzal, hogy utánanéznek az arab országoknak, előre tájékozódnak az úticélról (elmaradottság - ott senki ne várjon luxust, le kell vonni pár csillagot, az arabok mentalitása, stb.), és akkor vagy felkészülten utaznak, vagy a kényelmes, "biztos" hatalmas luxushoz szokott popójukat inkább elcipelik egy hazai hihetetlenül-nagyon-menő wellness komplexumba.. Ez egy nyaraló embertípus, az örök elégedetlen.. Én ha utazok, szeretném megismerni a látnivalókon kívül az ország kultúráját is, és ehhez sok ország esetében a szegénység is hozzátartozik ha tetszik, ha nem tetszik. Valakinek nem tetszik, ne oda menjen - ajánlom neki Dubai-t, ott fényesre nyalják a hátsóját.

Korfun is jártam, gyönyörű sziget valóban. Annak ellenére, hogy egy önellátó pici apartmanban laktunk, sőőt lehet, hogy a sör se volt mindig hideg, csodás 1 hetet töltöttünk ott el.

2011. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Első vagyok, biztos vannak ilyenek is amiket utolsó Te írtál, de szintem itt akik eddig írta nem ebbe tartoznak bele és ne haragudj meg, de hülyeség amit írsz! Az emberek többsége nem azért megy nyaralni, hogy világot lásson, hanem hogy pihenjen, kikapcsolódjon és ha ehhez más kultúra is társul még élvezetesebb..a szállás igen is fontos, hogy milyen, mert azért mennek pihenni, hogy kényelemben is érezzék magukat és ha ez nincs meg elég szarul el van rontva a nyaralás! Pláne, ha kifizet érte egy csomó pénzt és nem azt kapja amiről szó volt...naná, hogy kiakadnak!!! Az az 1-2 hét arra van, hogy az éves melóból, a sok hajtásból, a gürcölésből kiszakadjon egy kis időre...és ha mocsokban meg bűzben kell lennie mikor a szállásra megy...hát na az elég kellemetlen...
2011. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ma 14:57-nek.


Köszönöm a válaszod.

Már azt hittem, hogy senki sem érti, hogy mire utaltam a kérdéssel.

2011. máj. 24. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:
mellesleg arab országokban csak 5*os szállodába érdemes menni ezt általában mindenki tudja...aki meg nem az magára vessen, hogy nem tájékozódott ez igaz
2011. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én voltam Korfun, egyedül a tengerpart tisztasága nem tetszett. De nem válogatok, örülök, hogy eljuthattam oda 2 éve. De ha szavazni kell, hogy ugyanabban az árkategóriában Görögország vagy Horvátország, az utóbbira szavazok.
2011. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 61%-os,

a 14.57.-es vagyok.

Úgy látom, nem értettél. Az teljesen jogos, ha valaki a szálloda tisztaságán, igényességén van kiakadva (abszolút mást kap, mint amiért fizetett), na de azért a meleg sör nem ez a kategória.. Pláne azért, mert valami nem stimmelt, le "ócska hely"-ezni Korfut, hát az fogadja szívélyes gratulációmat. Olyan apróságokon tudnak néha tényleg fennakadni emberek (pont ezzel az örök elégedetlenséggel elrontva a saját útjukat), hogy tényleg hihetetlen.. Annyi ilyet olvasok-hallok. És itt most nem a jogos panaszokat értem.

És nem, külföldre a legtöbb ember leginkább várost/tájat nézni, kultúrával ismerkedni megy (persze jó, ha minden stimmel is, nem azt mondom), tökéletes, hiba nélküli, hideg sörös pihenésre ott vannak az említett wellness és egyéb helyek, bulizásra meg a Zöld Pardon (nem sokáig sajnos..:(). Persze minden ember más, értem, na de a nyavalygásnak is van határa..:)

2011. máj. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!