Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A repülőn lehet használni a...

A repülőn lehet használni a telefont "repülőgép üzemmódban"?

Figyelt kérdés
Azért van, nem?
2011. máj. 27. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
felszálláskor és leszállásokor ki kell kapcsolni. utazómagasságon elvileg lehet. de hogy őszinte legyek attól tudok falra mászni mikor leszállás közben hallom hogy valakinek már pittyeg a telefonja mert azt nem fogta fel a marha hogy ki kell kapcsolni mert zavarhatja a műszereket.
2011. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet hasznalni miutan - fentebb irtak - a gep elerte a biztonsagos utazomagassagot. Hivast ne kezdemenyezz/fogadj vele, de jatszhatsz rajta, fotozhatsz vele stb.

Ez az egesz onnan indult, h az elektromos eszkozok radio jeleket sugaroznak, amik megzavarhatjak a repulogep muszereit, de eddig meg soha egy baleset nem szarmazott abbol, hogy egy mobil vagy egy nintendo bezavart egy gepnek. Ez inkabb biztonsagi ovintezkedes.

Tovabba: 10ezer lab magason, 800km/h-val a telefon egy csomo tornyot megtalal, megprobal csatlakozni, sokkal erosebben sugarozza a jeleket (meg a fejedet), hamarabb lemeriti az elemet, stb. Szerintem nincs olyan fontos ember aki ne birna ki par orat, mig leszall a gep.

2011. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy nem szokták engedni.
2011. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!