Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen a Liget-Velence kemping?

Milyen a Liget-Velence kemping?

Figyelt kérdés
Véleményt szeretnék, tapasztalatot.Milyenek a szobák, a környezet...Meg mindent amit ilyenkor tudni kell.
2011. máj. 29. 18:32
 1/6 anonim válasza:
49%

Szia!


Úristen, csak nem!? Most voltunk ott, osztálykiránduláson, és ha egy szóban kéne összefoglalnom azt, amit ott láttunk, tapasztaltunk, akkor ki merem jelenteni: BORZALMAS! Hogy miért? A szállás, vagy a szobák (ha azokat a viskókat lehet annak nevezni, undorítóak, értsd: az ágynemű nem mindenkinek volt tiszta... Akkor: tele van a szoba léggyel, úgy csapkodtuk le őket papuccsal... az ágy meg? Bocs, mint valami hajléktalanszálló. Akkor, kaja: a sulis menzakoszt királyi ebéd hozzá képest, azaz: nem főznek frissen, ha maradt az előző napokból (csak mert ezt is az egyik vendég súgta oda nekünk, az amúgy is undorítóan kinéző kajának nevezett moslékra, idézem: "Mi tegnap is ezt ettük, csak rizzsel!"). Egyébként is ehetetlen volt, mind a reggelinél, mind az ebédnél, mind a vacsoránál. Akkor, nézzük a vizesblokkot: a tusoló egy lepratelep, szappan, kéztörlő, természetesen NINCS a kézmosóknál. Azzal viccelődtünk az osztálytársakkal, hogy inkább a Velencei-tóban fogunk fürödni, mintsem ott (senki se tusolt le, olyan gáz volt). Nekünk azt mondták, a kajára eddig nem volt panasz (legalábbis a telefonban mondták ezt), hát most viszont, volt elég..

Azt tudom mondani, hogy ha nyaralni, vagy bármi nemes esemény miatt mész oda, vagy akarsz oda menni, sürgősen felejtsd el, kérlek, NE DOBD KI RÁ A PÉNZT, nagyon, még egyszer mondom: nagyon-nagyon megfogod bánni. Az osztályfőnökünk felnőtt létére szintén ki volt akadva, tett is panaszt, nem is kicsit. Hidd el, nincs semmi pozitívuma annak a helynek.


17/F

2011. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia.Nekünk csak fedél kell a fejünk fölé a párommal.Pokrócot, kaját, pénzt viszünk.Hát igen..elég olcsó a szállás, nagyon másra nem is számítottam.

Leginkább a vízparton sörrel a kezemben szeretnék Hawaiozni!!

De azért köszönöm

2011. jún. 5. 07:23
 3/6 anonim válasza:
49%
Ha csak a szállás miatt kell, akkor kibírható. De ha fürödni (mármint tusolni), vagy ottani kaját enni szeretnél, akkor semmiképp nem ajánlom.
2011. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt a negatív véleményt nagyon túlzottnak tartom. 2 éve oda járok, semmi bajom nincs vele. 22 éves fiú vagyok, idén is megyek. Bár az tény, hogy kaját és italt máshonnan szereztem. Amikor én voltam, akkor teljesen tiszta volt minden. A szobákban gyakran megakad a levegő, de igazából nincs fülledtség, mert a kőházak hűvösek. :-) TV, hűtő, és fűtő nincs, de akkor nem kemping lenne, és többet kéne fizetni érte. Én azt kaptam az árért, amit elvártam: aranyos és kényelmes kuckót, ahol tudtam iszogatni, bulizni, és pihenni. Bár az emeletes ágyak tetejét ránézésre nem ajánlanám, de igazából nem próbáltam. :D
2011. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Azt még hozzáteszem a dolgokhoz, hogy a recepció tagjai nagyon kedvesek és segítőkészek. Az ár egészét mindig befizethetjük előre, nem kell számolgatni a foglalót. Sőt, tavaly olyan rendesek voltak, hogy visszafizetési határidő leteltével is visszaadtak amiatt, hogy egyikünk nem tudott jönni. A zöld környezetet imádom ott. Nekem a fürdővel sem volt gondom. Tehát én teljesen meg vagyok elégedve. Ilyen árak mellett nem is akarok többet. Bár aláírom, hogy vannak jobb és szebb helyek, de pont Velencén ennél jobb nincs a luxusszállón kívül, amikre nem mindenkinek van pénze. Másik velencei kempingező hely ócskább, de fordított arányossággal drágább. Ott egy befülledt kis luk KB kétszer annyiba kerül.
2011. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szállásal nem volt semmi gond, voltam már sokkal rosszabb tábori házban is. Elég tágas, és nem melegszik fel a ház, van bent csap. Viszont az étel és a kiszolgálás minősíthetetlen!
2015. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!