Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen digitális fényképezőt...

Milyen digitális fényképezőt ajánlotok nyaralásra például? FELPONTOZÁS

Figyelt kérdés
20-30 ezer forint körül.Tájképek, portréképek legjobb és legszebb minőségben, melyik gépekkel nem mosódik el a kép, meg úgy összességében egy nyaralásra?
2011. máj. 30. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Az értéket jól belőtted, hacsak nem vagy profi fotós, minden nap hurcolni egy ilyen olcsó gép is jó.

Én kb 3/4 éve vettem Fuji AX200-at, egyelőre nagyon elégedett vagyok vele, 6 megapixellel fotózok, jó fényviszonyok között semmivel nem csinál rosszabb képet, mint apum bridge gépe, a vakuja is egész jó, 720p videót tud felvenni időkorlát nélkül, tehát nagyon jó kis gép. Most már 20 alatt megkapod. Ha fontos, hogy strapabíró legyen (bár ez is az), most találtam AX300-at, hasonló tulajdonságokkal bír, de fémházas (persze nehezebb is kicsit), 25 ezerért.

2011. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Nikon s3000 fényképezőgépem van. Tavaly áprilisban volt 35ezer forint, mostanában 25 ezer forintért láttam [media marktban]

12 megapixeles kamera, 4x-es optikai zoom. Szerintem ennyi pénzért tökéletes. Nagyon szép képeket csinál. :)

2011. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


kb. 1 éve vettem ilyet 38900-ért. Canon IXUS 100 IS. 12.1 megapixel, 720p HD videót tud venni. Akksija szerintem nagyon jó, tavaly nyáron négy napos kirándulást minden kattogtatással és videózással végigbírt. SD kártya kell bele. Van az LCD kijelzőn kívül kukucskáló, így ha már majdnem lemerült LCD-t kikapcsolva még használható. Masszív háza van, fém, mégis kicsi, könnyű. Én nagyon szeretem. Létezik hozzá egy módosított firmware (driver), amivel egy csomó plusz funkció használható rajta (pl. leteszed és x másodpercenként készít egy fotót, játékokat tehetsz rá, stb.). Persze enélkül is minden igényt kielégít.

2011. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!