Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék külföldön élő...

Hogy tudnék külföldön élő magyar családoknál au pair lenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
A külföldön élö magyar családok nem tartanak au-pairt, mert az elég költséges dolog, még a külföldiek közül sem sokan. (Legalább is Németországban, akik fizetésböl élnek, azok örülnek, ha megélnek belöle, ilyen luxusra nem futja.)
2011. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Angliában biztos van pár magyar család, akik vesznek fel au-pair-t. Én olyan családban voltam, ahol az anya volt félig magyar. Viszont ez nyelvtanulás szempontjából nagyon nem jó. Otthagytam őket, mert a nap nagy részében csak magyarul beszéltem, holott angolt tanulni mentem ki.
2011. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat én most mennék először és biztonságban érezném magam ha valaki tudna velem egy pár szót magyarul beszélni.
2011. máj. 31. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most megyek Svájcba egy magyar családhoz. A gyerekek tudnak magyarul és németül. Eleinte gondolom magyarul beszélünk (életemben nem tanultam még németül, csak angolul) és egy idő után áttértünk a németre.

Viszont ha komolyan érdekel, van egy család Németországban (magyar-amerikai) akik au pair keresnek szeptembertől. Írj privit és írok róluk.

2011. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adamov Erika válasza:
Sziasztok! Szeretném segítségeteket kérni!Idős gondozónak szeretnék kimenni Németországba milyen oldalakon nézhetem meg a munkalehetőségeket.Köszönöm annak aki megírja.
2012. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!