Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Dolgozni megyek ki Angliába....

Dolgozni megyek ki Angliába. Kell útlevelet csináltatnom?

Figyelt kérdés
Vagy csak hasznos, ha van?
2011. jún. 1. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
célszerű, ügyintézéshez.
2011. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Személyi igazolvánnyal be lehet lépni a határon, de nagyon sok hivatalos helyen csak az útlevelet fogadjak el vagy legalábbis azt részesítik előnyben. Pl: bankszámlanyitásnál.

Szerintem hasznos ha van, legalábbis én így tudom, de ez sem fix információ. Egyébként tudnál írni nekem egy levelet?? Szeretnék kimenni nyáron én is melózni, érettségi után, kb 2 hónapot lennék kinnt,annyira nem is a pénzért mert szeirntem 2 hónap alatt nem sok jön össze, de jó lenne tudni pár dolgot. Pl te kivel mész ki? vagy kin keresztül, esetleg van valami cég amin keresztül? mit fogsz dolgozni? és mennyire beszéled a nyelvet.

2011. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
itt elek egy par eve, csak szemelyim van, soha nem kertek az utlevelet, es dolgozom is, bankszamlam is van. Az ismeroseimnek sem. Tartalekban lehet nalad, de ha kerik a passportot es neked nincs pl. akkor mond meg mivel unio van nekunk ez is megfelel az utlevelnek. (Hiszen nem is utazhatnal vele ha nem felel meg)NEM kovetelhetik az utleveledet, hiszen a szemelyi igazolvany ugyanazon funkciokat latja el. Sokszor jogsit kernek marmint eleg az is ha nincs nalad a szemelyi...
2011. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
engem is érdekelne ez+az angliáról Hamrosan utazom ki.
2011. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kérdezzetek nyugodtan mailben, válaszolni fogok. Fent a kérdés kiírásánál : "Privát e-mail a kérdés kiírójának" arra katt és már írhattok is.
2011. jún. 8. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!