Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová menjünk nyaralni?

Hová menjünk nyaralni?

Figyelt kérdés

Igazából tanácsra lenne szükségem, mert nyaralni készülünk a párommal én 23 ő 27 -és fogalmunk sincs merre induljunk. Már jártunk Egyiptomban de az időjárás miatt talán ismét odautaznánk. Tudnátok esetleg ajánlani valami jó 4-5 csillagos szállodát ami nem túl drága de azért szép és jó a tengerpartja?-félünk az átverésektől-sok szállodához ugyanis tengerpart sem tartozik, és nem akarunk zsákbamacskát venni.

Szeretünk szórakozni, de azért a pihenés is fontos lenne egy meseszép környezetben.

Más helyre is elmennénk szivesen ahol már julius elején melegebb a tenger, szóval aki tud valami nekünk valót az irja le...hálás lennék!estleg szállodák nevét amire a neten rákereshetünk!

Köszi


2011. jún. 13. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már voltatok Egyiptomban, szerintem máshova menjetek. Én pl. szeretek inkább mindig új helyeket felfedezni. Írd le, hogy hol jártál eddig, mennyi keret lenne a nyaralásra, és adok tippeket.
2011. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olcsó 4-5 csillagos szálloda.Akkor csak Egyiptom vagy Tunézia jöhet szóba.Egyiptomban én a SEA GULL 4 csillagos szállodában voltam.Merem ajánlani.Közvetlen tengerparti és iszonyú jó volt a kaja.A tenger tiszta volt és meleg mint a pisi.Bár a páromnak nem tetszett,mert nem szeret búvárkodni és szerinte csak a kajálásról szólt az egész nyaralás.Mi az aktívabb,apartmanos,saját magunk felfedezős utazást részesítjük előnyben.
2011. jún. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megkérdezhetem, hogy miért akartok szállodába menni?

Nem kekeckedésből, de én soha nem értettem ezt, nekem mindig az a nyaralás egyik legjobb programja, ha sétálhatok a városban a sétálóutcában az emberek között, kiválaszthatom, hogy hol vacsorázzak, vásárolgatok stb.

Egy ilyen hotel általában a város szélén van, gyakran kilóméterekre az "élettől", jól tudom?

Ti még tök fiatalok vagytok, miért nem mentek egy önellátó vagy reggelis apartmanba a város/üdülőfalu közepébe? Én mindig ilyen apartmanban nyaraltam, egy bazi nagy hotelban (ahol mint te is írtad, nem is biztos, hogy jó a strand) nem érezném jól magam.


Ha szeretnéd, tudok ajánlani Görögországi szigeteket/üdülőfalukat, ahol én mindig nagyon jól érzem magam, árakat is tudok nagyjából mondani.

2011. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Görögország. :)

Spanyolország, vagy Horvátország.

Mi a családdal ezekre a helyekre szeretnénk menni jövőre, még nem tudjuk mi lesz. Izgalmas lehet a bikaviadal, de engem jobban vonzz Velence fakultatív programként.

2011. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát először is tengerhez szeretnétek vagy csak valami egzotikus szép helyre?


Ha az utóbbit választjátok akkor ajánlom Afrikát,a szavannát,mert mesés hely bár én még nem voltam,de tudom,hogy gyönyörű. Párizs nagyon szép ott már voltam,az Eiffel toronyból nagyszerű a kilátás bár inkább este.London is mesés ott is voltam,bár sokat esik,de megéri. Nagyon jó a London Eye,a British Múzeum,a Természetrajzi múzeum...


Ha tengerhez szeretnétek,Olaszország vagy Görögország remek hely. Mi most épp Olaszországba megyünk,de kétszer voltunk Görögországban Asprovaltán.

2011. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Elnézést ez kimaradt az előző hozzászólásomból: [link]


Ez nagyon jó oldal,sokat segít.:)

2011. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Görögország, Sarti, Stavros:))

Már voltunk itt nem egyszer nyaralni, fantasztikus hely:)

2011. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!