Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjünk nyaralni?

Hova menjünk nyaralni?

Figyelt kérdés
Anya, apa és én (22/L). Akár külföld is szóba jöhet, kb. egy hétre gondoltunk, de Mo-on is javasolhattok helyeket. Kinek milyen tapasztalata volt stb.? Hotel vagy apartman?
2011. júl. 11. 10:04
 1/7 anonim válasza:

Belföld: Gyula - nagyon szeretem, jó nagy strand van, mindenki megtalálja a neki tetsző medencét, este be lehet sétálni a városba, jó kis élet van, sokan vannak, és szép. Van olyan hotel, ami egybe van a várfürdővel.

Külföld: hát itt sok minden. Horvátország (pl. Trogir és környéke) nagyon szép, de messzebbi helyek is, Olaszország, Spanyolország.

2011. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 skarma válasza:

Szerintem a Balatonnál nincs jobb :)

És ott aztán számtalan lehetőség van, déli oldalon Somogyfajsz nagyon szép hely, északin ott van Veszprém, és a személyes kedvencem, Tapolca :)

És legalább spóroltok is, nem kell feltétlenül külföldre menni, mikor itt van a mi kis gyönyörű országunk... Nincs jobb mint este, a Balaton partján palacsintát meg gőzgombócot kajálni és közben csapdosni a szúnyogokat... ^^

2011. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy anyagilag hogy álltok.Mi tavaly Jordániában voltunk. Aqaba Gulf hotelben. Nagyon tetszett. Ha valami kérdésed van nyugodtan. ;D
2011. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Darcy01 ***** válasza:

Mi Horvátországban voltunk (Crikvenica) nyaralni. Nagyon szép hely. Innen elmentünk egyik nap Rijekába kirándulni (kb. fél óra volt az út), és elmentünk még a Plitvicei tavakhoz is kirándulni (kb. 2 óra volt az út). Ez utóbbi egyszerűen gyönyörű volt, az egyik legszebb hely, ahol valaha jártam. Nézz róla képeket a neten.

Apartmanban szálltunk meg.

2011. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénzetek, akkor Horvátországot javasolnám.


Esetleg tudok is segíteni tengerparti apartmannal (Trogírnál).


A privátomra írhatsz, ha érdekel

2011. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Külföldi nyaralóhelyeknél viszont csak homokos partszakasz jöhet szóba, a kavicsosat utáljuk... :/
2011. júl. 11. 11:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor Tunézia, Hammamet például.
2011. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!