Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Dolgozni megyek Angliába....

Dolgozni megyek Angliába. Kisüttessem a telefonomat, hogy kártyafüggetlen legyek? Úgy jó lesz bele az angol/angliai SIM kártya?

Figyelt kérdés
Vagy az angliai SIM-et telefonostul vegyem meg?
2011. jún. 17. 11:08
 1/6 anonim válasza:
érdemesebb új telefont venni(kb 3-4 font egy olcsóbb), mert más frekvenciatartományban mennek, és akkor még az esetleges garancia is megmarad a telefonon
2011. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy angliait, nem kerül annyira sokba.
2011. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy az első kettő hol él,de Angliában sem olcsóbb az új mobiltelefon mint otthon.Ha használtan akar venni akkor is egy jót mondjuk 50-100 fonttól vesz..

Nem hiszem,hogy a kérdező az első nap pénzt akar kidobni az ablakon.

Kedves kérdező.

Az angol SIM kártya 10 fontba kerül. Ha otthon kisütteted a mobilodat,és kártyafüggetlen lesz akkor mindegyik angol sim kártya jó lesz bele,és működni fog.

Tudom mert én nekem is így van,és ahogy angol sim kártyát tudom használni Anglián belül bárhol,úgy amikor hazamegyünk nyaralni,a magyar sim kártyát is tudom használni..

HA még csak most kezded az életed Angliában ne verd magad felesleges pénzkidobásokba.

2011. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm. A kisüttetés mennyi időbe telik majd? 5 nap és indulok ki.
2011. jún. 17. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:

: ma 12:44 vagyok

Nekem amikor régebben elvittem a mobilomat hogy kisüttessem a srác kábé 5-10 perc alatt megcsinálta.Meg is vártam. Amúgy azóta is működik a mobilom,pedig 4 éve volt.

2011. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyszerű, köszi a választ!
2011. jún. 17. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!