Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lányok! Elmennétek Balatonra,...

Lányok! Elmennétek Balatonra, ha pont meglenne? (de csak mondjuk 8 napból 3 napig)

Figyelt kérdés

Nyaralni megy, pontosabban táborba. Majd júliusban, de már le kell adni a jelentkezést. A "női problémám" vége pont belenyúlik. Szeretnék elmenni, mert olyan barátok vannak ott

akikkel csakis ott találkozhatok. De egyedül a parton ülni kicsit frusztráló. Ti elmennétek a helyembe? (nem biztos hogy belelóg a mensim vége, mert még beállóban van, és a tamponhoz még nem merek nyúlni)


2009. márc. 23. 14:19
1 2
 11/16 anonim válasza:

A Balcsinál is kell lennie wc-nek. melyik részre mennétek? ahol van szabad strand, ott van Wc is. ezen ne aggódj. A tampont akkor hagyd, ha nem szeretnéd. Vehetsz fel szoknyát is, azalatt nem látszik a betét sem.


Anyukáddal tudsz erről beszélni?

2009. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Szerintem ki ne hagyd! A menstruáció nem betegség, természetes velejárója a nőiségnek, ezért nem szabad, hogy bármiben is akadályozzon! :)

Tényleg jó ötlet a szoknya, és szerintem úgysem az lesz, hogy mindenki egész nap a vízben fog úszkálni. Amúgy te is bemehetsz (szoknyát felvéve, még betéttel is), a térdig érő vízben egy kics pancsolás, és kész :)

Meg szerintem mindig lesz valaki a parton is!

Én tuti, hogy elmennék! :)


A tamponról meg annyit, hogy tényleg az lenne az ideális megoldás, de megértem, hogy félsz tőle: én a szüzességem elvesztése előtt nem is tudtam feltenni magamnak, anniyra fájt. Azóta szerencsére nincs gond vele :)

2009. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem emiatt ne maradj le semmiről. :) Nem tudom hány éves vagy, én még nem voltam 11 amikor menstruálni kezdtem, de hasonlóakkal küzködtem mint te. Kétségbe voltam esve, hogy mi lesz ha nyaralásra vagy táborra esik a menstruációm és én is féltem a tampontól. 18 vagyok, nagyjából két éve használok tampont. Először nagyon fura, hogy nem érzel semmit, amikor menstruálsz, de én azonnal beleszerettem. Azt javaslom, hogy akkor próbáld ki ha otthon vagy. Betehetsz egy betétet is, én is tisztaságival együtt használom. Így ha kellemetlen lenne bármikor ki tudod cserélni... Pár ilyen próba és meglátod te is oda leszel érte csak ki kell tapasztalni mit hogy érdemes.

Nekem sem olyan régen sikerült elfogadnom, hogy bárhogy is idegeskedek hogy csak ne akkor jöjjön meg, amikor éppen nem kéne, úgyse nagyon befolyásolhatom. Ez hozzá tartozik az élethez, nem kell szégyelni, mi pl kifejezetten jót szoktunk röhögni ha valaki így jár. Már nem bunkóságból csak jobb elpoénkodni mint azon sírni, hogy ne máár :)

2009. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akali táborban leszünk, és a wc... azt hiszem van egy étterem de mivel tavaly még "gólya" voltam nem igazán néztem körül. Anyukámmal azért nem igazán tudok beszélni, mert a tesóim ezzel "piszkálnak", hogy még új vagyok ebben. De ez csak testvéri szurkálódás. Utolsó válaszoló: amit leírtál, egészen jól hangzik, lehet hogy kipróbálom majd!
2009. márc. 23. 17:29
 15/16 A kérdező kommentje:
jah és 13 éves vagyok.
2009. márc. 23. 17:30
 16/16 anonim válasza:
Én annó egész nyaramat ott töltöttem,még akkor is és kibirtam volt a kertünkbe slag azzal locsoltam magam addig és nem mentem a partra,csak a vége felé napozni.
2009. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!