Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az baj, ha a kézipoggyászom...

Az baj, ha a kézipoggyászom 1,5 cm-rel magasabb a megengedettnél?

Figyelt kérdés
Igazából csak a fogantyúja miatt, a másik 2 mérete pedig kisebb, mint a megengedett. British Airways-zel utazom.
2011. jún. 23. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

3 kézipoggyász? O_o

Nem ellensúlyozza, hogy van kisebb, azt írják, hogy foggantyúval együtt nem haladhatja meg.

Nem tudom mi a szankció, pluszdíj, vagy csomagként kell feladnod, inkább érdeklődd meg előre náluk, telefonon pl.

2011. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem 3 kézipoggyász, hanem h a kézipoggyász 3 mérete közül 2 megfelelő, csak a 3. nagyobb 1,5 cm-rel.
2011. jún. 23. 20:49
 3/4 anonim válasza:

Nah ezzel Én is így voltam, hogy nem-e lesz baj?ugyanez volt a problémám, hogy a kerék miatt az egyik méret kicsit nagyobb volt, de nem méri a kutya sem.....

DE a reptéren letudod mérni, bele kell helyezni abba a csomag mérőbe vagy mi az és ha abba belefér akkor nincs baj!

Akkor van, ha nem fér bele!

Egyébként melyik méret nagyobb???

2011. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A magassága 1,5 cm-rel több.
2011. jún. 23. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!