Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Más népek is szeretik a...

Más népek is szeretik a tengerpartot, ill. szeretnek pihenés céljából fürdeni?

Figyelt kérdés

Ezen mindíg elgondolkodtam hogy csak az Európaiak szeretik magukat a vízben áztatni, vagy a tengerparton üdülés, pihenés céljából vagy más népek is?

Én most elsősorban Ázsiára gondolok.

Pl én egyszer el szeretnék jutni Aqaba-ba Jordániába, de valahogy én nem tudom elképzelni a csadoros asszonyokról vagy az arab családokról hogy nyaralás szempontjából fürdenek vagy jáccanak a vízbe.

Vagy egyéb ázsiai népek. (Jó most itt Thaiföldet meg az ottani országokat nem számítva).

Olyanokra gondolok mint az arabok, irániak, üzbégek, kazahok és egyéb.

Vagy náluk ez már abszolúte luxus kategóriába tartozik?:\



Mert én láttam egy képet (arabokhoz visszatérve) szintén Aqaba-ról, a sok turista jól érzi magát, de arab családok szinte sehol. Tőlük ez a szórakozás, pihenésmód idegen?:S


Ti mit gondoltok? Voltak már olyan élményeitek hogy pl arabok vagy egyéb nép jól érezték magukat fürdés közbe, nyaralás szórakozás céljából? Pl arab családok (nő és férfi együtt mert tudom ott elég keményen veszik a vallást)



(kihangsúlyozom most nem a törökökre, thaiföldre, malajziára gondolok mert azokat tudom :D )


2011. jún. 27. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Youtube-on van egy video ahol egy arab (vagy perzsa) család strandol...mindenki fürdőgatyeszban a nap hét-ágra süt egyedül az asszony van fekete nindzsa ruhában...asszem talán cipő vagy papucs nincs rajta de ebben nem vagyok biztos.

Amúgy az ázsiaiak legtöbbje azért nem szeret napozni mert a bőrtónusuknak van egy sárgás árnyalata és szerintük az nem szép.

Ismerek egy pár ázsiait és ha akkor találkoztunk mikor le voltam sülve mindig kérdezték, hogy miért csinálom ezt magammal mikor olyan szép fehér bőröm van :)

2011. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Minden nép szereti a vizet, és ha a tenger/tó/más fürdőhely közelében vannak, kihasználják.
2011. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, én ezt eddig nem nagyon vettem észre.:S

A másik példa Egyiptom. Ott is leginkább a turisták fürdenek, arab családot te nemigen látsz ott.:S De ugyan ez a példa pl kazahsztánnál is a Kaszpi tengernél.

2011. jún. 27. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mikor Egyiptomban jártam,meglátogattunk hajókirándulás alkalmában egy lakatlan szigetet a Vörös-tenger közepén.Nagyon sok arab család pihent a parton és a nők mind be voltak burkolva,talán csadorban.Csak a szemük látszott ki.A férfiak és a gyerekek,ugyan úgy fürdőgatyában voltak mint mi európaiak.Elég fura látványt nyújtottak az asszonyok a 45 c-ban beöltözve.De egy normális családnak tüntek,akik szeretik a tengert a napfényt és kikapcsolódtak mint bárki más......
2011. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!